Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami vírusos fertőzés lehet?

Ez valami vírusos fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
Köhögök, hányingerem van, étvágytalan vagyok (valószínű ezért van hányingerem), voltam dokinál, de csak ilyen asztmára való inhalálót írt fel (Symbicort), de az nem használ semmit, mert már nem vagyok asztmás szerintünk. Most elkezdtem szedni az Ambroxolt, az fel szaggatja majd szerintetek? Ugye ez nem lehet komoly betegség?

2013. dec. 14. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az Ambroxol köptető, ha az nem segít, akkor menj vissza az orvoshoz és mondd neki, hogy szedted/szeded. Egyél pirítóst, háztartási kekszet, és igyál teát. A hányingerre vehetsz be Daedalont és B6 vitamint. Valamint pihenj sokat. Ha nincs lázad, nem megy a hasad, nem hánysz, akkor nem komoly.
2013. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kis hasmenésem volt ma, de az valószínű azért mert nincs étvágyam és keveset eszek.:/ de most is kevereg a gyomrom..
2013. dec. 14. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Pirítós, keksz, tea. Más nem kell, de ezeket tessék eszegetni, iszogatni. És feküdj le pihenni, aludni, ne netezz!
2013. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem:D köszönöm a válaszokat!:)
2013. dec. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!