Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalkorban mitől lehet...

Fiatalkorban mitől lehet állandó vállfájdalom?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ízületi gyulladás

akut sérülés

mennyire fiatal kor? növekedés időszakában az ízüeltek, porcos csontvégek érzékenyebbek.

2014. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gerincprobléma.
2014. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömről van szó, 20 éves, a családi körülményei hát eléggé zavarosak, nem tudom, hogy ez is közrejátszhat-e. Mert ízületi gyulladás az ritka ilyen korba (mondjuk nekem is volt csak az ujjamon)
2014. febr. 7. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Gabonaevés, gyulladásfokozó táplálkozás Magyarországon teljesen átlagos.


Tehát az ebből származó krónikus betegségek, gyulladások is. Fiatal korban is egyre jellemzőbbek.

2014. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahan szóval kevesebbet kellene ilyen kenyérféléket enni? Az a baj, hogy annyira nem lehet kikerülni. Na majd megpróbálok én is kevesebbet enni.
2014. febr. 8. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég vitális kérdés.


Azért, ha mégis el lehet kerülni valahogy (persze hogy ki lehet kerülni a gabonákat) akkor gyakorlatilag gyógyszerek és orvosok nélkül egészségesen le lehet élni az életet.


Mindenkinek a maga döntése. De amikor már fiatalok is elhíznak, fájnak az ízületeik szerintem az elég ok az egészségesebb életmódra.

2014. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos így van ez manapság, az ismerősöm is elég jó súlyba van, mondjuk ő inkább nagyobb darab, szóval magas is. De érdekes én meg épp hogy nagyon vékony vagyok és nekem is volt ízületi gyulladásom a kezemen.
2014. febr. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!