Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyba vizeles. Mit tegyek?...

Agyba vizeles. Mit tegyek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok egy egeszsegi problema gyotor engem de nagyon 16 eves fiu vagyok es mar nem tudom mit csinajak az ejaszakai vizelesel nagyon szegyelem is es nagyon idegesit mar .. elege turelmetlen vagyok mar ez ugyben mert eddig mind vartam hogy hatha... most mar este 5-6 utan szinte semmi folyadekot nem fogyasztok es ejjel is bekapcsolom az ebresztot eleg surun ... nem hiszem hogy pshikus gondjaim lennenek hiszen nyari szunetbe eleg komoly helyen dolgoztam ahhol sok volt a stresz es a fonoktol is eleg sok nyomas kerult ram de akkor nem volt ez a problemam de ahogy megkezdodot a suli megint elo jott nem tudom eldonteni hogy a suli miatt van vagy esetleg a gep (jatekok) nyaron nem szoktam jatszani mert nem volt idom Szerintetek ?

2014. febr. 25. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fel vagy fázva. Nekem akkor volt hasonló gondom.
2014. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az első mondatom kérdés: szóval, nem vagy felfázva?
2014. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy valami idegi alapja lehet. Hiszen, ha nyáron nem volt, de pont az iskolával együtt újrakezdődött ez is, akkor nem fizikai vagy testi oka van, hanem idegi. Valami olyan, aminek a sulihoz van köze. Lehet, hogy te nem is emlékszel rá tudatosan, hogy mi az összefüggés. De gondolom ebben egy szakember tudna segíteni, hogy kiderüljön.
2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
az lehetseges de ennyi even at van amikor 3 honapig nicns ilyen gondom ... ha felvagyok fazvan mit tegyek ?
2014. febr. 25. 20:14
 5/23 A kérdező kommentje:
3 as nem valami nagy varosban elek es itt nagyon megy a pletyo ugyhogy nem szeretnem ha valaki megtudna innen mert ezzek katasztrofak
2014. febr. 25. 20:15
 6/23 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom hogy segitek mar teljesen kivagyok ha ez megoldodik szerintem en lesszek a leg boldogabb :D
2014. febr. 25. 20:16
 7/23 anonim ***** válasza:

TEhát azt mondod, hogy nem mindig volt ez?

Vagyis.. 3 hónapig szünetel az ágybavizelés, aztán újra kezdődött?

Szerintem is amúgy valami fel nem dolgozott érzés/emlék van a háttérben, amin nem léptél túl, vagy most van valami, ami ezt kiváltja.. passz.. ahhoz eléggé bele kéne másznom a dolgokba.

2014. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolnám, hogy lefekvés előtt menj pisilni és utána már ne is igyál semmit. ha így is megtörténik a baj, akkor kéne keresni valakit aki tud segíteni(elsősorban pszichológus, mert ez lelki dolognak tűnik nekem).
2014. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
szamitogepes jatek lehet mogotte most semmit sem jatszom 2 napja varom hogy mi lessz :) remelem hogy elmulik mert lehet hogy az ilyen jatekoktol mind a counter strike meg ilyen attol vagy ez inkabb fel nem dolgozott esemeny
2014. febr. 25. 20:20
 10/23 A kérdező kommentje:
8 as hat lefekves elott legalabb 3-4 x megyek
2014. febr. 25. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!