Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem múló köhögés, levertség...

Nem múló köhögés, levertség állandó gyengeség fáradtság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3hete voltam beteg azota nem érzem jól magam, mélyról jövö köhögés, torkomban váladékot érzek és rossz a közérzetem. Mi okozhatja? Milyen vizsgálatot kellene végezni vagy mit tegyek egyáltalán?

2014. márc. 6. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd az háziorvos megmondja, hogy milyen vizsgálat kell.
2014. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól tudod te,hogy mit kell tenned.minek várni,hogy még rosszabbul legyél.senki se fogja azt írni neked,h ne csinálj semmit.
2014. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán menj vissza a körzeti orvoshoz, mért itt vársz gyógyulást? Majd ő eldönti, hogy milyen vizsgálatot lát szükségesnek, az orvosok nem megrendelésre dolgoznak. Nyilván még maradt a betegségedből, hamar visszamentél dolgozni vagy nem kaptál antibiotikumot, miközben kellett volna vagy nem a megfelelőt kaptad. A köhögés egyébként sokáig tart, több hét, mire elmúlik. Valószínűleg pihenni kéne.
2014. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem négy hétig tartott a betegség után a köhögés.

Menj vissza a körzeti orvoshoz, lehet, hogy elküld tüdőröntgenre, de legalábbis meghallgatja a tüdődet, hogy nincs-e valami baj.

2014. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a baj hogy én háziorvosom nem az ember akit érdekelne bajom. 1evbén egyszer megyek akkor is ugy néz rám kb minek jöttem, nem vizsgált meg sem csak minitorát nézi annyit mondott hogy acc meg c vitamin, utána rosszabbul lettem akkor visszamentem akkor irt fel klabaxot mig szedtem ugy ereztem hogy javulok de ahogy abbahagytam ugyanolyan rosszul lettem de már nem akarok visszamenni koszoni sem tud..
2014. márc. 6. 16:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Monitorát*
2014. márc. 6. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hol laksz, kis faluban egy orvossal vagy városban, ahol több orvos is van, de ha az utóbbi, akkor cseréld le az orvost. De addig is menjél csak vissza. Nem hagytad abba a gyógyszert még mielőtt elfogyott volna?
2014. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél valamilyen kanalas köptetőt, attól függően, hogy száraz vagy hurutos-e a köhögésed és türelem, a köhögés gyakran elhúzódó egy influenza után.
2014. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hagytam abba, az előírtak alapján beszedtem, szedek c vitamint nagy dózisaban, szedtem mucopront landzsas utifüvet, meg gyógyteákat kohogésre de eddig semmit nem hasznaltak, meg állandoan fázok .
2014. márc. 6. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Lázad nincs? A fázás arra utal.
2014. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!