Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Benőtt köröm, nem kicsi...

Benőtt köröm, nem kicsi vadhús nőtt a nagylábujjamon! Mit csináljak hova menjek, egyből meg csinálják?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
legelőször a háziorvosoddal beszélj, ő tudja, hogy melyik sebészetre kell menned, esetleg ad beutalót. Ott helyben megcsinálják, de ne egyedül menj, hanem valaki lehetőleg kocsival vigyen és hozzon haza. Célszerű a beteg lábadra való tépőzáras fejű papucsot vinni, mert nagy lesz a kötés rajta és semmilyen cipőt nem tudsz arra a lábra felvenni.
2014. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és olyan kérdésem lehetne ebbe bele lehet halni?:D mert igazából már a körmöt ki vágtam nem is fáj meg már majdnem 3 hónapja ott van az a hús, csak egyszerűen nincs időm le műtetni mert most műtötték az ínyemet is.
2014. márc. 9. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Belehalni nem lehet, ez szinte biztos. Nekem 2 alkalommal vágták ki, az ilyen benőtt körmöt. Az ezzel a gond, hogy nem hiszem, hogy az egész benőtt körmöt ki tudtad venni, mert az be szokott nőni egészen mélyen. A másik meg, hogy lehet, hogy el van fertőződve a sebed, ezért azt az egész beteg részt el kell távolítani, hogy be tudjon gyógyulni.

Ha gondolod küldhetsz róla képet privátban, úgy össze tudnám hasonlítani, hogy nekem milyen volt annak idején.

2014. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés majd küldök csak most be van kötve mert ilyen contractubex kenőccsel kenem ami állítólag jó a vadhúsra, na most igazából a vadhússal vannak a problémák, eléggé nagy nem tudnám mihez hasonlítani szóval nyílván nem fedi el a fél nagylábujjam meg hasonló de na, nem fáj a köröm ha nyomogatom szóval benőve nagyon most nem lehet, és az a baj egyszerűen nem tudok hiányozni iskolából...
2014. márc. 9. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok, várom a képet.
2014. márc. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!