Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fokozott kimerültség? Szerinte...

Fokozott kimerültség? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult velem, hogy miután fizikailag nagyon kihajtottam magam, napokig nagyon gyenge és levert voltam. Mással is előfordult már hasonló? Érdemes foglalkozni vele?

2014. márc. 31. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fizikailag kihajtod magad, nem csoda, ha napokig erőtlenebb vagy. Bár ez függ attól, mi az a "kihajtás".

Ha gyanakszol, csináltass egy labort, ha semmi abnormális nincs benne, szedj vitamint, immunerősítőket.

2014. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl két órás futás után, de van hogy meg sem érzem, máskor pedig napokig használhatatlan vagyok.
2014. márc. 31. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Két óra futás? Hát az azért nem annyira sok, hogy napokra kidőlj.
2014. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két óra futás igenis sok, te ennyit se tudsz futni, kedves előző!
2014. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mondod, kedves utolsó! Minden nap másfél órát futok, mikor te még valószínűleg csak a másik oldaladra fordulsz.

Sok, de annyira nem, hogy NAPOKRA kidőlj. Egy egészséges ember nem dől ki napokra futástól.

Vagy edzetlen a kérdező, és nem kellene egyelőre két órákat futnia, hanem elölről fel kellene építenie a fokozatosságot, vagy valami probléma, pl vérszegény.

2014. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két óra futás sok. Pont. Te tudsz ennyit futni! Gratulálok, nekem csak 45 perc megy.
2014. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!