Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gennyes gyulladásra mi a jó?

A gennyes gyulladásra mi a jó?

Figyelt kérdés
A nagylábujjamon túlságosan bevágtam a körmöm, és mentünk uszodába, ezért nagyon begyulladt. Nagyon gennyes, folyik belőle sokszor, vérrel is. Nagyon fáj már, szenvedek tőle, és mindig edző cipőt kell vennem, mert papucsban nem lehetek. Mi lehet jó rá? Próbáltam, hogy egész éjszakéra ráraktam egy kifúrt paradicsomot: Semmi. Most Aloe-verával próbálkozom, meg még az ecetet mondták, mert az minden bacit kiírt. Csak az ecettől nagyon félek, mert ha már egy picit is hozzáérek, meghalok a fájdalomtól. Valami más megoldás? Gyógyszert nem szeretnék, én a természetes megoldásokban hiszek,, csak ha már nagyon haldoklom akkor veszek be gyógyszert. Megérné ecetet használni? Tuti meggyógyítaná? Vagy valami mást? Nagyon köszönöm ha válaszoltok, már nem sokáig bírom, falnak megyek! Köszi!

2014. júl. 11. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha a természetes megoldások híve vagy, akkor tudnám ajánlani a hentesbárdot.
2014. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha normálisan válaszolnátok... Ez nem azt jelenti, hogy semmiképp nem veszek be semmit, csak ha már kínoz a fejfájás, vagy ilyenek.
2014. júl. 11. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Most már csak az ügyelet maradt. És sokáig ne várj, mert már holnap lesz!
2014. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy jó sebész...

Kezelés után pedig eldöntheted: kiváltod-e az általa írt recepteket.

2014. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

A nagynéném ugyanígy járt...úgy ráncigáltuk be a kórházba de már késő volt le kellett vágni térd alatta lábát annyira elfertőződött. Az orvos azt mondta még tovább várunk és meg is halhatott volna.

Úgyhogy a saját érdekedben azt ajánlom sürgősen menj az ügyeletre mert ez nem játék.

Azt nem értem ha ilyen fájdalmaid vannak miért szenvedsz még mindig otthon...

2014. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Betadin oldat segit.
2014. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Először nagyon megijedtem a kommenteitek alapján... Szerintem az összes hazugság volt.. Persze térdtől levágni a lábát.. Jó vicc! Aztán hagytam gyógyulni a lábam. Tudtam, hogy a szervezetem úgy is meggyógyítja magát. És tádáám! Ma már csak egy picit piros még ott a bőröm, de ennyi. Mindig aloe-verával kezeltem, meg kitöröltem belőle a gennyet, lemostam a lábam és octenisept fertőtlenítővel lefújtam. Nem vágták le a lábam, nem üszkösödött el. Köszönöm hogy ennyire kedvesek voltatok. :(
2014. júl. 21. 07:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát de az octenisept az gyógyszer. Így nem éri! Nem az volt, hogy csak természetesen? Csaltál. ÉS most jössz, hogy a szervezeted...
2014. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mint elmondtam, nyilván nekem is van gyógyszeres szekrényem. És ez nem azt jelenti, hogy feltétel volt a gyógyszermentesség, csak épp nem akartam orvoshoz menni, meg felesleges gyógyszereket kiváltani. Nagyon sokszor félrediagnosztizáltak már, és ezért alig bízok az orvosokban. Múltkor is azt mondták felfáztam. Már majd meg haltam a fájdalomtól, mikor a sógorom mondta, hogy lehet hogy vesekő. És kiderült, az is volt. aztán sokat ittam, meg sok kólát és kijött a vesekő. És megint magamat gyógyítottam meg... Azóta szavazok inkább a természetes dolgokra. Meg volt olyan, hogy megégettem az ujjam. De nagyon rettenetesen, majdhogynem rámarkoltam a 260 fokos sütőrácsra. És felírattam orvossal kenőcsöt. kenegettem 3 napig, nem lett semmi. utána rászorítottam egy félbevágott aloe verát és teljesen megszűnt. egy picit piros volt utána még 1-2 napig, és megint túléltem. és még mondhatnék 2-3 esetet, de akkor már nagyon hosszú lenne a komment.
2014. júl. 21. 16:19
 10/10 anonim válasza:
tudom h regi kerdes de nekem is ugyanez van most es az orvos azt mondta ilyenkor mindig muszaly elmenni mert tovabb gennyesedik az ujj alatt es az egesz labujjat is levaghatjak na mindegy kaptam egy szurit kivagtak es gyogyul
2016. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!