Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányós vírus volt akinél...

Hányós vírus volt akinél először lázzal és enyhe hasmenéssel kezdődőtt?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam egy táborban, ahova szombaton mentem, és tegnap mentem haza. Az egyik lánynak hányós vírusa lett ott, most szombat délután. Azt hogy láza volt-e, nem tudom.

Múlt vasárnap reggel megkínált sütivel amit ő csinált és vettem 2 db-ot. Utána nem érintkeztem vele, ritkán voltunk egy légtérben is, akkor sem közel, nem adtam neki puszit v ilyesmit. A tábor jó volt, de nagyon nagyon kimerültem, egész héten kb 6-7 órákat aludtam ami nekem nagyon kevés és végig álmos voltam.

Ma megint kb ennyit aludtam de aztán délután még kb 3 órát. Nem jó a közérzetem, hol fázom, hol melegem van, és megmértem nemrég kb 37,8-9 körül volt a lázam...

Mit gondoltok lehet a kimeróültségtől, vagy elkaphattam a hányós vírust a lánytól? (idáig) nem hánytam (még... :( ) A torkom az utóbbi napokban kicsit fájt, de náthás nem vagyok. A belem is fáj egy kicsit, de nincs (még..) hasmenésem, csak most lágyabb volt a székletem, meg érzem, hogy hm.. még kell , meg tele van, de ezt már pár napja érzem sztem..de a tábor alatt nem tudtam rendesen wcre menni szóval kicsit tartogatni kellett.. :S


Mit gondoltok lehet hogy nekem is az a vírusom lesz, vagy ez lehet csak lázam lesz, aztán jobban leszek? Hányós vírusnál hogy szokott lenni, a hányás van előbb, vagy a láz...?

Nagyon félek :(

Köszönöm a segítséget!



2014. júl. 28. 19:40
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én két éve mentem át ezen a víruson, majdnem egy hétig tartott, mire jobban lettem. Nálam úgy volt, hogy este arra keltem fel, hogy rosszul vagyok, kimentem a WC-be és egyből hánytam, többször is az este folyamán, majd reggelre ez abbamaradt. Aztán jött a hasmenés, ami kb. 5 napig tartott. Mindent kiadtam magamból, és hirtelen fogytam 5 kilót, nagyon legyengültem. :( Nagyon rossz volt, de 5 nap után kezdtem jobban lenni, elkezdtem többet enni óvatosan és olyan másfél hét múlva teljesen rendbe jöttem.


Nagyon megviselte a szervezetem, így azóta tavasszal és nyáron kifejezetten figyelek arra, hogy mindig kezet mossak, hogy kivel és mivel érintkezek. Soha többé nem akarom elkapni ezt a betegséget.


De visszatérve rád, amíg nem kezdesz el hányni, vagy nem kezd el menni a hasad, addig ne idegeskedj ezen, mert lehet, hogy azért érzed szarul magad. Csak bemeséled magadnak, mert nagyon félsz tőle.

2014. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!