Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nekem mennyi az esélyem hogy...

Nekem mennyi az esélyem hogy a jövőben nem lesz semmi sem? A többi lent.

Figyelt kérdés

Anyai ágon a dédszüleim agyvérzésben haltak meg, anyukám sokszor küzdött rákkal és most is vannak daganatai és egyébb bajai...

Apai ágon a nagypapám rákban hunyt a nagyanyám leukámiéban hunyt el.

Mennyi az esélye hogy nem örököltem valamit???



2014. aug. 8. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
2014. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mivel a közeli rokonságban ilyen betegségek voltak, nem örökölhető valami?
2014. aug. 8. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem örökölhető, hajlamod lehet rá, de ha egészségesen élsz és táplálkozol, akkor szerintem kb annyi az esélyed ilyen betegségekre, mint bárki másnak.
2014. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm.....és ha én esetleg szeretnék tetkót... tudom sokan mondják, hogy bőrrákot lehet tőle kapni, és ha amugy is lehet rá hajlamom akkor nem lenne ajánlatos?....
2014. aug. 8. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd tönkre a bőröd tetkóval, később megbánhatod, és z örökké ott lesz, minek egy szép bőrre az a mázolmány?
2014. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy gondolom ha valakinek egy szó nagy fontossággal bír, emlékeket ébreszt és az ember életében mérföldkövek voltak ezek...szerintem megéri, de persze mindenkinek más erről a véleménye, lehet hogy valaki túlzásba viszi és már csak a divat kedvéért teszi, de van akinek sokat jelentenek ezek
2014. aug. 8. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajlamod lehet rá, ahogy az egyik válaszoló írta. Sportolj sokat, táplálkozz egészségesen és ne idegeskedj sokat! Az én "őseim" között 6 rákos volt...
2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sportolok, próbálok egészségesen táplálkozni és hát az idegeskedésről annyit h igen hamar kiszoktam borulni
2014. aug. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!