Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegseg tünetei? Annyit...

Cukorbetegseg tünetei? Annyit iszok hogy csak na, es megvan az öröklödesi hajlam is, lehet attol a sok viziväs? Regota iszom ennyit, bär a verkep jo volt legutobb, összel. Mik a tünetek? Vagy mitöl vagyok folyton szomjas?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ősz már elég rég volt, menj vissza az orvoshoz, és kérj egy labort, esetleg terheléses cukorvizsgálatot. Nem eszel túl sok sósat vagy cukrosat? A fáradékonyság és fogyás is lehet tünet, de a cukorbetegséggel pont az a baj, hogy alattomos, nincsenek látványos tünetei.
2014. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hät meg szoktam kivänni a csokit de nem eszek mindennap,sosbol viszont sokat fogyasztok. Färadekony is vagyok,meg az a rossz hogy a tüdöm nem bir annyit mint regen,de nem tudom ez összefügg.e. Lehet orvoshoz kene menni vmi ältalänos kivizsgäläsra,csak pont olyan a doki hogy nem igazän foglalkozik a betegekkel:(
2014. aug. 14. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:
És nem tudsz orvost váltani?
2014. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hät megprobälok,muszäj lesz mert a legcsövem is hörög jo ideje es azzal se foglalkozik de a lenyeg hogy megvan a nyaraloja:(
2014. aug. 14. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

reflux nem lehet??

mert nekem az van már évek óta elvileg, de persze úgy, hogy csak ilyen fura tüneteket érzek

2014. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudok róla,mert azt hogyan vizsgálják egyébként,hogy derül ki?Hogyan kezelik?
2014. nov. 28. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!