Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochondria! Mit tegyek?

Hipochondria! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszelős típus vagyok, kiskorom óta mindig volt valami amin idegeskedtem/fóbiám. Nemrégiben vált komolyabbá az hogy mindenféle tünetet képzelek be magamnak és nem hagynak nyugodni. Onnan tudom hogy beképzelem őket, hogy amíg azt hittem leukémiás vagyok, addig olyan jeleket vettem észre magamon, aztán találtam valami mást akkor meg az arra jellemzőket, és amit meg azelőtt éreztem azt meg teljesen elfelejtettem. Nemrég valami szorító érzést is elkezdtem érezni a torkomban, azt vettem észre hogy leginkább akkor érzem amikor valami felidegesít például ha kiakadok és sírok, vagy stresszhelyzetbe kerülök, és nagyon zavaró mert utána egy hosszú ideig érzem, vagy amikor megint eluralkodik az a gondolat rajtam hogy "most biztos ilyen betegségem van"... Mit csináljak? Azt hiszem ez így nem mehet tovább.

2014. nov. 19. 17:10
 1/1 anonim válasza:
Nekem is vannak ilyesmi problémáim nekem is volt már szívinfarktus,agyvérzés,allergia meg, hogy félrenyelek és hogy most mindjárt megfulladok mondjuk most ez a kettő a módi és folyamatosan ha odafigyelek már is jönnek a dolgok. Sajnos még Én is keresem a megoldást mindenki mást ajánl valaki szakembert, valaki homeopátiás dolgokat de az tuti, hogy sok erő kell és nem szabad mindent elhinni ami a neten van mert utána tuti rosszabbul vagy mert miért is ne neked is az van hisz kicsit mondjuk tényleg nehezebben veszed a levegőt stb :) Sajnos nehéz megállni Én is benne vagyok a csapdába és még töprengek a megoldáson.
2014. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!