Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hétfő óta minden nap lázas...

Hétfő óta minden nap lázas vagyok, napi egy-két rubophent veszek be, nem akar elmúlni. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
pénteken visszamentem az orvoshoz, felírt egy másik köhögéscsillapítót mint amit essig szedtem, mert csúnyábban is köhögök. mondtam neki a lázas témát de nem nagyon hatotta meg. mit csináljak hogy elmúljon? már nagyon elegem van a sok gyógyszerből, a fejem is sokat fáj..

2014. dec. 6. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:
eddig*
2014. dec. 6. 17:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Újból menj vissza, adnia kellene antibiotikumot.
2014. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm, keddre egyébként visszarendelt
2014. dec. 7. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert a tv ,rádió meg minden tele van gyógyszer reklámmal nem kell bedőlni neki. Főleg meg nem szedni , azokat amiket "kilóra" adnak . Nagyon hamar rálehet szokni, úgy hogy észre se veszi az ember. Már meg is van a gyógyszer függőség. Igaz hogy ezt szinte senki nem ismeri fel vagy el. A szervezetnek van egy bizonyos fokú ellen állási képessége. Kisebb megfázást, fejfájást, lázat a szervezet letud küzdeni. Na ezt piszok hamar el lehet rontani. Leszokni a gyógyszerről ugyan olyan nehéz mint a cigiről, piáról. Te is azt írom hogy már eleged van a sok gyógyszerből. ! Tudom hogy sokan ezt nem hiszik el, de gyógyszer függőek az emberek.
2014. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!