Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok ora fája fejem hátul...

Sendy1990 kérdése:

Napok ora fája fejem hátul olyan nyomas érzes legrosszabb este mikor lefekszek aludni hanyinger is tarsul sokszor hozza elmentem teljes vervetelre ott minden rendbe volt kinek volt már ilyen? E s mitol lehet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 15:38
 1/5 KTIBOR81 válasza:
A hejzet a következő velem tortent ijen akkor 34 eves voltam. Ha a vérrel minden rendben akkor az a baj mint nalam volt. Engem egy öreg néni elküldött vert adni mert tul sok volt a verem, a dokik erre nem jottek ra azota semmi gondom nem volt
2014. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat mondjuk en erre nem gondoltam ! Elkezdtem nem reg egy sullit aztan arra gondoltam , h a stressz miatt vagy epp az miatt h sokszor hajnalba kell kelnem
2014. dec. 12. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt ott hátul a fejem, amikor magas volt a vérnyomásom, a tiéd rendben van?
2014. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérhetsz beutalót neurológushoz, ő elküld nyaki-gerinc röntgenre, a nyaki csigolyák elváltozásai pl. okozhatnak ilyen tüneteket.
2014. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
regebben magas volt de mostanaba azzal nincs gondom :P de igen zavaro ez a fejfajas néha már ahideg szokott razni
2014. dec. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!