Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux betegek nálatok van...

Reflux betegek nálatok van olyan, hogy a torkotokból borzasztó rossz íz jön fel időnként?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen pont ez a reflux sajna. Sportolj sokat, meg este csak úgy egyél és mértékkel ha utána még mozogsz vagy fenn vagy sokáig...
2014. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi . de el sem tudom mondani milyen ez. csak nagyon rossz ízű.
2014. dec. 22. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Amióta gyógyszert szedek a refluxomra, figyelek arra, hogy ne nagyon fogyasszak olyan ételt, italt, ami termeli a savat és úgy fekszem, hogy a fejem nincs teljesen vízszintbe, hanem kicsit meg van emelve, azóta nekem az ég világon semmi gondom.
2014. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Próbáld ki a Salvus gyógyvizet! Nincs jó íze, de egy decit reggel és este, le lehet hajtani belőle és nekem segített. Azóta este tízkor is kajálhatok, anélkül, hogy olyan ézésem lenne, mintha gyomron szúrtak volna.

Gyógyszertárban is lehet kapni, de olcsóbb, ha boltban találsz.

2014. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!