Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha befejezem a maradék hüvelyk...

Ha befejezem a maradék hüvelykúpot javulni fog a helyzet?

Figyelt kérdés

3 hete voltam nőgyógyásznál és gyógyszert írt el gombás fertőzésre és egy 10 db-os kúpot amit gyógyszertárban kevernek ki, ezért papír sem volt hozzá meg semmi.

elkezdtem az elsőt,de megjött a menstruációm,utána még szedtem kb.5 napig,de abba hagytam mert, kicsit vérzett tőle a hüvelyfalam mindig, de ezt mondták mellékhatásként,és a tünetek is teljesen elmúltak már.

meg más kúp is gy 5-7 napos..úgy gondoltam akkor nem baj ha abbahagyom

viszont ma kis viszketést éreztem, nem akarom hogy újra kiújuljon,és dokihoz sem akarok megint menni

ha azt az 5-6 db kúpot elhasználom, megelőzhetem a bajt?


2015. jan. 4. 20:54
 1/1 Suhipm válasza:
Nezd meg a le jarati datumot. Ha nem jart le akkor hasznald el nyugodtan. 5db siman eleg. De mar van canesten kup a es canesten krem a gyogxdzertarba.
2019. okt. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!