Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az? Normális a 2...

Mi lehet az? Normális a 2 éves kislányom fenék luka felett közvetlenül van egy vadhússzerűség?

Figyelt kérdés
2éves kislányom feneke luka felett közvetlenül 1-1,5cm hosszú 0,5cm magasra megnőtt vashússzerűség van. Kemény neki és rettenetesen fáj kakláskor, törléskor, érintésre. Orvosok azt mondták ilyet még nem láttak, de tuti nem fájhat neki. Valaki segítsen, hogy normális az a valami ott. Hetekig tartó laza székletnél szépen visszahúzódik, de mihelyst normális széklete van újra megnő és nagyon fáj neki. Kamilla teázni szoktam neki. Kérlek segítsetek, mit tegyek vele!

2015. jan. 16. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira aranyérnek hangzik, hogy el se tudom képzelni, mi lehet még.

Max valamilyen bőrfertőzés. Mintát kellene belőle veteti és megvizsgáltatni.

2015. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvosok nem láttak még ilyet???!!! Akkor itt a gyk olvasók honnan tudnák?


Sipoly nem lehet?

2015. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Orvosok még nem láttak ilyet azaz X helyen magasról tojnak a kislányom gondjaira..... Sajnos....és mi sokszor netről, gykérdésről többet tudunk meg és hasznosakat, ezért fordultam hozzátok!

Ebből nem lehet mintát venni, csak kimetszés útján, mert hússzerű az egész!

2015. jan. 16. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor kimetszés! Az ilyennek amúgy sincs más vége!

Amúgy bőrgyógyász lehet h tudna belőle mintát venni (vagy próbáltátok?)

2015. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!