Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyobb máj bajt jelenthet?...

Nagyobb máj bajt jelenthet? Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Vőlegényemnek nagyobb a mája azt mondták az ultrahangon. Megy majd még természetesen orvoshoz de nagyon rossz ez a bizonytalanság.Akinek ilyen volt,mitől? Nagyon aggódunk köszi.
2015. jan. 31. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem iszik alkoholt!! Begyulladva nincsen akkor lehet valami vírustól?30 éves.köszi
2015. jan. 31. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. 3 éven keresztül rajta volt a leleteimen, de elmúlt. Nem tudok jobb szót, elmúlt egyik vizsgálattól a másikig. (rákbeteg vagyok és 3 havonta rendszeresen járok kontrollra)
2015. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajnálom hogy beteg vagy. A májaddal van baj ha megkérdezhetem?
2015. jan. 31. 15:32
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem vizsgálgatták hogy miért nagyobb a májad? Ebből lehet valami nagyobb baja a páromnak? Köszönöm
2015. jan. 31. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 50 éve írják a leleteimre, hogy megnagyobbodott a májam. Különben semmilyen panaszt nem okoz, senkit sem érdekel, már orvosi szempontból. Ráadásul antialkoholista vagyok, és nem is dohányzom. Ez olyasmi, mint a prosztata mérete. Ha a 4 cm-t meghaladja, akkor arra azt mondják hogy megnagyobbodott. Valszeg ez a normál méret határa. Ennyi.
2015. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár pár napig szedett gyogyszertől is.Esetleg táplálék kiegeszitőtől. Nekem a Coldrex után volt ilyen. Máriatövis mag kúrát javaslom. Elvileg jó a sok főtt tojás. Nekem ezt doki javasolta.Vannak jó májtisztitó teák is. Nekem elmúlt.
2015. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És ezt hogy tudják még vizsgálni? Rossz ez a bizonytalanság.köszi jobbulást
2015. febr. 1. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Májfunkciót kell nézni vérvétellel.
2015. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!