Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig megy a hasam, mit tegyek?

Mindig megy a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton elkap ez a hasmenéses vírus, mindig elmúlik és visszajön. Most csütörtökön görcsölt, ment a hasam, ezért pénteken nem mentem suliba. De pénteken már egésznap jól voltam, de délután ismét híg volt a székletem és éreztem, hogy "rohannom kell", ma délután ugyanígy. Nem kell naponta 20x elmennem wc-re mint egy normális hasmenésnél, de ez is kellemetlen, hogy futnom kell, és fosok..

Mit lehetne tenni, hogy ez végre elmúljon? Minden héten visszajön, és 1-1 napokat hiányzok, és már nagyon nem akarok. Van amikor reggel veszek be immudiont, biztos ne legyen baj, de ez se normális, hogy csak így merek elmenni. Mit ajánlotok, erősítsem az immunredszerem? Hogyan?

(Egyébként a számban kijött egy nagy afta, ami máskor pár nap alatt elmúlik, most már egy hete ott van, ecsetelem de nem akar elmúlni. Szerintem ez a szervezetem gyengeségére utal, de nem tudom, hogy erősítsem meg..)



2015. jan. 31. 17:36
 1/3 Gasistar válasza:
0%
Szaladj utána!
2015. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld magad, hogy nem a táplálkozással van összefüggésben? Például a tejre, tejtermékre lehetsz allergiás? Érdemes volna megnézetned,fehérje allergiád lehet-e. Esetleg van a tápcsatornádban valami gombás fertőzés.Nehéz kikezelni. Rém kellemetlen dolog, de sokan nem is sejtik, hogy mi a bajuk.
2015. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régen is hasonló bajom volt, figyelték nem e tejre vagyok allerigás de elvileg nem. (szedtem laktáz tablettát és nem lett jobb) IBS-t mondtak. Ami igaz, de azonfelül lehet tejcukor érzékeny is vagyok, vagy bármire... De lehet immunrendszerem, és mindig vírusos vagyok..
2015. jan. 31. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!