Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez bőrgomba lehet?

Szerintetek ez bőrgomba lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég kijött egy ilyen bőrbetegség az ágyékomnál:

[link]

[link]

Sajnos egy jó darabig most nem tudok elmenni dokihoz (most ezt nem részletezném), de jó lenne ha minél előbb eltűnne ez a bőrömről. Olvastam már a dologról, de arra jutottam, hogy talán bőrgomba lehet. Nem viszket, nem hámlik, nem gennyesedik vagy ilyesmi, nem is terjed, csak egyszerűen ott van és idegesít. A felső folt már régebben is előjött, sőt volt nagyobb is, de mindig elmúlt, majd egy idő múlva visszatért. Viszont az alsó az most jött elő először. Most kentem már körömvirággal, sudocremmel, exoderillel és lamisillel, de érdemi változást nem értem egyikkel se. A sudocrem lehúzta nagyjából a piros színt, de egy idő után visszatért, ugyanez a lamisil is. Pedig tisztálkodom rendesen és szőrtelenítem mindig. Nincs mással közös holmim, kendő meg ilyenek. Viszont nem szeretném ha barátnőm elkapna tőlem valami ilyen betegséget.



2015. febr. 1. 01:23
 1/3 anonim válasza:
Bőrgyógyászhoz kéne menned. Ha mindenfélével kenegeted, anélkül, hogy tudnád mi ez, még a végén többet ártasz.
2015. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is találgatás helyett ,doki kellene :)
2015. febr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, egy darabig nem tudok dokihoz menni, de ezt most nem szeretném részletezni. Hátha van vagy volt már valakinek ilyesmivel kapcsolatban tapasztalata, emiatt írtam ide.
2015. febr. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!