Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szeméremtest jobb oldalán a...

A szeméremtest jobb oldalán a nagyajak belső, azaz a nyálkahártya oldalán kb.1 cm-nyi göb van, mi lehet?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy pisilés után a WC papíron halvány rózsaszín pici folt lett,mert kissé erősebben töröltem.Tapintással megnéztem,s ekkor tapasztaltam a göböt.Megnéztem tükörrel is,nem anyajegyszerű kiemelkedés,hanem a szövetben van,s csak egy kicsikét emelkedik ki a síkból,ami kicsit eleven.Nem fájdalmas,de nagyobb nyomásra érzékeny.Mivel olyan helyen van,hogy tisztálkodásnál az ember mindenképpen észre veszi,úgy tűnik,mintha ez az 1 cm-nyi göb,egyik napról a másikra fejlődött volna ki.Van valakinek ilyenről tapasztalata?
2015. febr. 7. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem is volt, pattanás féleség. idővel egyre érzékenyebb lesz, aztán majd kifakad. nekem konkrétan kirobbant, bár nyomtam hozzá rendesen. undorító volt.
2015. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,további szép napot!
2015. febr. 7. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a Bartholin mirigyed van begyulladva.


A neten találsz róla információt, ha úgy keresed, hogy Bartholin ciszta, vagy Bartholin mirigy gyulladás.

2015. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A Bartholin mirigy a hüvelybemenetnél helyezkedik el, mindkét oldalon megtalálható a nagyajkak alsó harmadában.Ezt írják erről a mirigyről.

Nekem nem az alsó harmadban van a göb,hanem szinte középen,tehát a nagyajak hosszának a közepén és nem is a hüvelybemenetnél.

2015. febr. 7. 22:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Akármi is legyen,mára jócskán visszahúzódott,remélem,folyamatos lesz ás eltűnik.
2015. febr. 8. 14:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Amilyen hirtelen jött,olyan hirtelen el is múlt,szerencsére.
2015. febr. 10. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy ilyen gyorsan rendbe is jött magától, és köszi, hogy megosztottad a jó hírt!
2015. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es,köszönöm kedvességedet.Neked,s mindenkinek aki idelátogat,jó egészséget és minden jót kívánok!
2015. febr. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!