Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem alkoholos eredetű, normál...

Zafira27 kérdése:

Nem alkoholos eredetű, normál testsúlyú embernél zsírmájat diagnosztizáltak, ennek mi az oka és mivel lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Életmód, táplálkozás kérdése és étrend kérdése a gyógyulás is.


[link]

2015. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,de ebben az esetben nincs se túlsúly,sem cukorbetegség ( a lelet negatív )

Konkrét javaslatokat szeretnék kérni.

2015. ápr. 14. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is kell túlsúly, elég az, ha a szerveid / májad zsíros.


Hagyd a nyugati étrendet, a cukorfogyasztást, gabonákat, tejtermékeket, fogyaszd az alap zöldségeket és húsféléket, tojást, belsőségeket, halakat.


Igazi ételek a műkaják helyett, ha ezzel kapcsolatban valami nem világos, vagy nem egyértelmű mi számít ennivalónak és mi csupán műkaja, akkor konkrétan rákérdezhetsz.


Tippként, én ma eddig 1 tojásból készítettem turmixot, sós 'pörköltszaftot' (ez egy tojástej variáció csak ugye sós) ennek az ízvilágába nekem passzol a c-vitamin, így ez volt a reggeli, most tanulás meg edzés után eszem szilárd ételt bár ezt lehetett volna korábban is: paradicsom, újhagyma, jégsaláta, némi sonka és szalonna. Valamennyi fehérje volt ugye a reggeli turmixban, most is van kicsit több a húsban, de főleg zsír adja a kalóriatartalom nagyját, kicsit ettem már belőle de lényegében véve ez így néz ki (elnézést a rossz képminőségért)


[link]


Részemről valahogy így néz ki egy gyulladáscsökkentő, gabonamentes egészséges étkezés. Nyilván lehet játszani a növényi-állati táplálékok arányával, meg sok minden mással is, de talán a legfontosabb, hogy minél természetesebb ételeket együnk (a 6x-os genetikai állományú búza soha semmilyen formában nem lesz természetes), korlátozott ch bevitellel.

2015. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!