Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Régóta tart. Mi ez és miért?

Régóta tart. Mi ez és miért?

Figyelt kérdés

Úgy 1-1,5 de lehet,hogy már 2 hónapja,folyamatosan hasmenésem van,nem kívánok ételeket,figyni nem fogytam.Bágyadt vagyok és álmos,mindig.Az utóbbi 2 hétben gyakoriak a végtagjaim és mindenem idegen érzése,fájása.Nem tudom mi ez,az étrendemre figyelek és nincs semmire allergiám,érzékenységem.

Menjek el kivizsgáltatni?



2015. ápr. 18. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Már 1 nap hasmenés is kimeríti a szervezetet, nem csoda, hogy így érzed Magadat.

Kiszáradhatsz egy hét után is.

Hogyhogy még élsz?

Hány éves vagy?

2015. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy vérkép kellene, de lehetséges vírusfertőzés is, sőt még enyhe fokú, krónikus ételmérgezés (salmonellózis ?) sem kizárt.
2015. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gimnazista vagyok.Régebben olyan próblémáim voltaj,hogy napokig,akár egy hétig nem volt székletem.Ezért nem értem mi ez.Attól,hogy nem kívánok semmit még eszek.És sokat iszok.

Bocsánat,igazából rosszul írtam,néha van rendes székletem is.De az ritka.

2015. ápr. 18. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
első körben gasztroenterológia.
2015. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ott mit fognak velem csinálni?

Háziorvoshoz menjek előbb?

2015. ápr. 19. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
úgyis kell beutaló :)
2015. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!