Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula gyulladás után?

Mandula gyulladás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az lenne a kérdésem hogy mi lehet a mandulámmal(merthogy csak az egyiken)van két apró fehér valami,ami nem fáj,de akkor is nagyon zavar .Egy hónapja volt mandulagyulladásom de akkor lázam is volt és fájt is.Most viszont nincs semmi "bajom"!De ha elmegyek holnap orvoshoz úgyis azt mondja hogy mandulagyulladás és ad megint antibiotikumot.

Ja és attól múltkor is elmúlt ez a fehér valami,de akkor csak 1 db,volt(vagyis látszott,mert nem tudom hány volt,szerintem az az egy)

Vannak képek is: [link]



2015. ápr. 26. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
És elég sokszor volt már mandulagyulladásom és azután maradtak ilyen "hegyek,kráterek" amiben talán kajamaradékok is maradhatnak és azok,vagy már nem tudom mi ez,az egyik orvos kibenné a mandulám a másik meg nem kell azt kibenni.!!
2015. ápr. 26. 09:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Öblögess zsálya teával, akkor nem kell kivenni! Hetente 3 nap, este, 4 hétig.

Évente ismételni. Ha ezt megfogadod, egészségesek lesznek a manduláid.

2015. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon sokaqt segített a válaszod.
2015. ápr. 26. 09:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Most az egyik leesett
2015. ápr. 26. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a kráterben rekedt étel, vagy mandulakő, ha nem fáj, akkor nincs mandulagyulladásod, mert az eléggé fájdalmas nyeléskor.
2015. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát annak nagyon örülnék ha nem az lenne!
2015. ápr. 26. 13:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Ésa mandulakővel mit lehet csinálni??
2015. ápr. 28. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képet,a torkod nincs begyulladva,de a manduláid hatalmasak.Valószínű az a két fehér valami,mandulakő.Elég gusztustalan,nekem is sokszor van.Ki kell piszkálni rendszeresen.Én fültisztító pálcikával szoktam,kellemetlen mert öklendezek ha a torkomhoz nyulok.Azért próbáld meg de menj orvoshoz is,a gégészetre!Lehet jobb lenne kivetetni a manduláidat!Mennyi idős vagy?
2015. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,és már kipiszkáltam 15 éves vagyok
2015. máj. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!