Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoval 14 eves lany vagyok...

Szoval 14 eves lany vagyok most vettem csak eszre hogy ha ki egyenesitem a kezem a ujjaim nem ernek össze és a középső ujjam a körmöm alatt picivel kicsit olyan pupos mitöl lehetnek ezek valami bajom van? Kerlek aki tudd segitsen! :/

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
2015. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Ne aggódj, tudok segíteni, orvosi diplomát még nem szereztem és valószínűleg nem is fogok, de nyugi. Valószínűleg ez egy kezdődő Popadermia. Ha még nincsenek fájdalmaid és nem viszketsz, akkor ne tegyél semmit. De csak miután a dolgok rosszra fordultak, használd a gyógymódot! De csak egy gyógymódja van 120 C°-on kuruttyolt medvezsírral kell kenegetni 15 percenként 30 másodpercig órajárásával megegyezően ellenkezőleg mindaddig amíg teliholdkor nem bugyborékol!

És ha már bugyborékol le lehet vágni a bal heréd recés késsel! De sajnos kétlem, hogy valaha is kigyógyulhatnál! Ha jól olvastam leány vagy, sajnálom, itt a vége.

2015. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az előző hozzászóló feldobta az estém, kicsit Dancsóra emlékeztetett a stílusa :DDD

De mivel az írásodból ítélve meg vagy ijedve, ezért gondoltam én normálisan válaszolok. Nem hiszem, hogy gond lenne, hogy nem érnek össze az ujjaid, de ha nagyon parázol emiatt kérdezz meg egy hozzáértő embert, hogy megnyugodj :) a púposság pedig lehet attól, hogy túl erősen szorítod a ceruzát vagy tollat és az nyomta meg :) ( nekem is ilyen a kezem) Szóval nem aggódj! :)

2015. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!