Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szalmonella e. coli, shigella,...

Szalmonella e. coli, shigella, vagy egyéb fertőzés esetén a láz és a hányás feltétlen eggyütt jár?

Figyelt kérdés

Tegnap a macskával játszottam, és dörgölődzés közben szó szerint bemászott a számba, ma hajnalban meg kihánytam a belem, de lázam és hasfájásom nincs csak émelygés.

Pluszba hetek óta puffadok, meg hol székrekedésem van, hol nyálkát székelek.

Mit lehet ezek ellen tenni? Tudtok jó diétát?


2015. máj. 13. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Láz - nem feltétlen, bár sok fertőzésre, mérgezésre jellemző.


Macska - a macskád szőre miért lenne említett patogénekkel szennyezett? Vagy szennyezett, vagy nem.


Amúgy az eredeti spagetti feltét macskából készül :)


Krónikus puffadás - ez akár lehet egy fertőzés is, vagy sima emésztési gond, diszbiózis.


Én nem ennék tejet a helyedben, kerülném a gabonákat + tolnék probiotikumokat, savanyított (fermentált) zöldségeket. Tejtermékekre, gabonákra való érzékenység tud kellemetlen hasi, emésztési panaszokat okozni. Plusz felborítják a bélflórát, ez sem jó.

2015. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!