Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a betegseg? Már...

Mi lehet ez a betegseg? Már fél éve szenvedek vele de anno az orvos azt kondta semmi bajom egy hét pihi es rendbe jovok. (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nos, február elejen eltem a mindem napjaim suli stb. Egyik este arra lettem figyelmes fürdés után hogy be van a jobb fülem dugulva.Azt hittem h viz ment bele de 2 nap mulva is be volt meg dugulva de akkor mar a másik is bedugult. Elmentem orvoshoz o egy het pihit ajanlt meg orcseppet mert hogy azert van mert nem kapok eleg levegot az orromon vagy ilyesmi. Az orrcsepp használats előtt teljesen jo volt a legzesem stb. Azota pedig minden napossá vált az orrdugulás és sose mulik el max pár perc miutan jól kifújom stb de utanna ujra bedugul. Emellet a fuldugulasom felváltotta a fülzúgás, ez nagyon zavar mert ugyan ugy rosszabul hallok mint mikor el volt dugulva és ha egyedul vagyok egy csomdes szobában ezt az alapzajt kell hallgatnom mindig. Fogalmam sincs mi lehet ez a betegseg sorozat vagy mi. Voltam fuleszeten is de ott is csak azt mondtak megfazas miatt van de már agusztus van és akkor február ota meg lennek fazva ? Valaszokat előre is köszönõm.

2015. júl. 31. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az orrcseppet azóta használod, akkor attól dugul be állandóan az orrod, orrcseppet nem ajánlott sokáig használni,

Füled miatt menj vissza a fülészetre.

2015. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem használom mert attol lett rosszabb. Akkor februarban hasznaltam 2 hetet azota semmit.
2015. júl. 31. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan, hogy ha az ember megfázott és nem volt rendesen kikezelve, a vírus tovább lappang a szervezetben és rámehet a füledre is. Az orvos megvizsgált? Vagy csak rávágta, hogy pihenj? Nem tudom az előzményeket, de lehet egy fog is a bűnös, az is okozhat mindenféle tüneteket. A füledre is rámehet. Szerintem menj vissza és mond el, hogy még mindig jelen vannak a tünetek és szeretnéd kivizsgáltatni magad. Nem sok a valószínűsége, de lehet vérnyomás probléma. Megmérte a vérnyomásod?
2015. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából megvizsgált, de inkább csak rávágta hogy pihenjek. Fogaimmal minden rendben. Vérnyomásom lett mérve május körül és tökéletes volt.
2015. júl. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!