Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv! Fáj az ánuszom a sok...

Üdv! Fáj az ánuszom a sok kemény száraz széklettől mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 18:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én is aranyére gondoltam irhattok privit is valami jó hűsitő gyulladás csökkentő krém jó lenne.
2015. aug. 5. 19:13
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha külső aranyered van, az tükörrel is látszik, érdemes leellenőrizni. A belső aranyeret csak urológus tudja megnézni.


A Proktis M nevű kúpról csodákat zengenek, próbáld ki! Illetve általános érerősítő kapszulával is próbálkozhatsz. Nem tudom, szokták-e jegelni, de lehet, próbáld ki, ártani nem hiszem, hogy fog.

2015. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó valamit kiprobálok 11-én megyek vastagbél tükrözésre de nekem kivűl van valamit kiprobálok egyre jobban fáj székelések után olyan nehezen wcézek valami vazelin előtte jó lenne wc előtt?
2015. aug. 5. 19:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerencsére sosem kellett vazelinhez nyúlnom.


Nekem a tejtermékek, a gyümölcs, pláne ezek együtt nagyon fellazítják a székletet. Ja és rengeteget iszom, sosem kemény a székletem. Sok rost is mehet, müzli és társai, meg zöldségek. Egyél sok gyümölcsöt, most úgyis szezonja van.

2015. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó én sajnos igen keveset is iszok ami tudom nem jó nem kivánom a vizet sajnos mi a teendő nem tudom.

Olvastam sikositót használ valaki előtte.

2015. aug. 5. 19:27
 16/17 anonim ***** válasza:
én csak a saját tapasztalatomat közlöm,ha nem segít legalább ilyet is olvastál.-igazi alkesz vagyok,napi rendszerességel fogyasztok kb:1dl házi pálinkát + 3-4 sört.de ezt csak az esti órákban, úgy 18.00-22.00 óráig ,napközben csak szódavizet mert dolgozom és munka közben nincs pia, + kocsival járok.a lényeg hogy reggel 5-kor kelek és mikor kimegyek brunyálni, egyből jön a kaka is nagyon laza formában, tehát az állaga nem is kolbász és nem is túl híg, könnyen kijön, minden fájdalom nélkűl. állítólag a piálástól.- jobbulást!
2015. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó én ezért nem fogok inni főleg igy hogy gyógyszert szedek!

Én reggel 6:45 kor kelek élettársam az első minden nap hosszú wc neki nekem is.

Utána én megyek wcére előbb pisi majd kaka nyomom s jól feszit utána zárom vissza csuszik és végre ki jön darabokba de a falat kaparom.

2015. aug. 5. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!