Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Afta, szájfekély, mit tegyek?...

Afta, szájfekély, mit tegyek? Tipp?

Figyelt kérdés
Nem egy közönséges aftáról van szó, hanem egy rettenetes betegségről. 15 éve húzódik, állandó jelleggel jönnek ki fekélyek, szinte szünet nélkül. Legrosszabb stádiumában 2 ft-os vagy annál is nagyobb méretű sebek jöttek a számban. Hónapokig tarrt, mire elmúlik, hegesen gyógyul, és jön is a következő. Ami biztos: liszteset, cukrosat ha eszem rosszabbodik. Rengeteg orvosnál jártam, sehol nem tudták megfejteni, mi lehet az ok. Immunológusnál voltam, nem mutatott ki a vizsgálat immunológiai okot. 1 éve paleo étrenden vagyok, de nem lett jelentősen jobb, csak némileg. Ha bármi ötlet, tipp van, azért nagyon hálás lennék.

2015. aug. 28. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Cukrot hanyagoltad?

Esetleg vega étrend?

2015. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A paleó PONT nem vega, próbáld ki.
2015. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vega voltam 8 évig. Sajnos ez nem befolyásolta pozitívan. Most paleozok. Természetesen semmi cukrot, lisztet, hüvelyest nem eszem 1 éve. Javult, de még így is rettenetes.
2015. aug. 29. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudok rá megoldást, írj!! Egyébként a sok paleós már elgondolkodott azon, hogy ősembereknél az átlag életkor 30 év volt?? Akkor mi bizonyítja, hogy annyira tökéletes ez a számunkra?
2015. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó erős vitamint és immunjavitót /pld. Béres csepp/ kellene szedned. Ezek mellé karotint, és plusz még E vitamint is. Flavogard is kellene, ez egy erős flavin. C vitaminból is napi legalább 500-at szedjél.
2015. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jót írt az utolsó!
2015. szept. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Glycerinum boraxatum-ot próbáltad már?
2015. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!