Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxra szedett ppi-nek van...

Refluxra szedett ppi-nek van valakinél mellékhatása?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem be a második szem gyógyszert és már semmi étvágyam, sőt, majdnem undorodom az ételtől... teltség érzetem is van és még a vizet is csak kortyolom. 3 napja fájt a gyomrom és hànytam, de azért kezdett visszatérni az éhség. Negyedik alkalommal volt két hónap alatt a hányásos esemény. Volt, h. egy kapuccsínó után jött a gyomorfájás, majd lecsót követően. A belgyógyász írta fel a ppi-t. Egy hétig 1, majd 2 szemet kell szednem. Így viszont pocsékul vagyok. Egyébként nem volt savas felböfögésem , csak ritkàn , gyomorégéssel. Meglepett a gyomorfájással jelentkező hányás .... Van tapasztalat a ppi mellékhatásairól ? Elmúlik ?

2015. aug. 30. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi köze van a pixelsűrűségnek a refluxhoz?

A gyomorfájás sem egyenlő a refluxal!

2015. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ppi a gyomorbetegségekre használatos gyógyszerek egy csoportja. Protonpumpa gátló. Néha szokott égni a gyomrom és büfizni is szoktam. Amikor lehajolok, akkor is szoktam érezni az étel visszaáramlását.
2015. aug. 30. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!