Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek RENDESEN beteg?

Hogyan legyek RENDESEN beteg?

Figyelt kérdés

megvan a magam kis ügye. kétségbeesetten próbálok már meg mindent, hogy ne kelljen tesiznem. Nem azért.. nem vagyok sem túlsullyos, sőt szeretek sportolni. de a barátaim elmentek, és most ki küldd a tanár labdázni stb,(még az 1 hétig kb mert nem tudunk átöltözni, mert átfestik sz öltözőt) én mg ülök a padon egyedül 45 percet. és mivel a törés túl nagy kockázattal járna, legalább megpróbálnék kimaradni egy kicsit.

És pls tényleg csak azok írjanak akik ne csak ki oktatni akarnak hogy pl: ne akarj beteg lenni nagyon szar érzés.

tudom, voltam már lázas, hányás hasmenéses vírusom is volt.

és nem szeretnék semmit színlelni, mert anyukám megnézi a homlokomat, és tudja hogy lázas vagyok e vagy sem.

KRÉTAEVÉST már ismerem, de elméletileg nem válik be, szóval kérlek ne is ajánljátok. Ma próbáltam jeges vizet. Illetve a sós kávét is ki akarom próbálni.



2015. szept. 7. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Futás közben törtem el nagylábujjam pénteken. E hét pénteken veszik le a fekvőgipszet +min1 hét tesi felmentésen lesz.

Véletlen volt.. De törd el te is.

2015. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondogasd sokat, hogy ,,holnapra beteg leszek" vagy igyál meg egy pohár vizet, és mondd el előtte meg utána is, hogy ettől meg fog fájdulni a torkod. Ha nagyon rákoncentrálsz akkor nem kell semmi más, csak akard nagyon és mondogasd.

Nekem régen bevált, másnapra torokgyulladásom lett, miközben előző nap semmi bajom nem volt, csak nem akartam suliba menni :D

2015. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne ülj a padon 45 percig tétlenül, olvass, vagy fuss, azt egyedül is lehet.
2015. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kösz.. de mint mondtam a töréstől félek mert még egyszer sem tört el semmim. A szugerálást megpróbáltam, bár nem pont így. régebben amikor elegem volt vmiből annyira nem akartam menni, hogy belázasodtam, de ezt próbáltam és most nem jött be. majd mondogatom magamnak. De ha tényleg minden kötél szakad kénytelen leszek elintézni hogy legalább megrepedjen a csontom.

Am most is suliban vagyok. szabad foglalkozás van infon. és holnap lesz tesii..

2015. szept. 8. 11:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne játszadozz a csontoddal, komoly, életre szóló fájdalmat is szerezhetsz magadnak, bírd ki ezt az egy hetet.
2015. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lennél szíves a kérdésre válaszolni??? "-.-
2015. szept. 8. 15:44
 7/11 A kérdező kommentje:
lol meg ittam 4 dl sós kávét most meg a homlokom meleg, a kezem meg jéghideg. :D nah ez is működik. jó tudni.
2015. szept. 8. 20:08
 8/11 A kérdező kommentje:
xd ma nem voltam és hétfőn se leszek köszi mindenkinek! torokgyulladásom van :D . :D
2015. szept. 11. 18:32
 9/11 A kérdező kommentje:

De jó ezt visszanèzni xd

Arra sem emlékszem, hogy akkor sikerült megbetegednem 😂

Ahh ezért jó ha van GYIK-ed :D

#szèpemlèkek

(UI: a kirekesztős "cuccot" sikerült valamennyire orvosolni, és most hogy elballagtam, sokkal magabiztosabb is vagyok :) )

2017. jún. 30. 02:46
 10/11 anonim válasza:
Bocs hogy most írok de te mitcsináltál?
2020. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!