Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vadgesztenye tablettától lett...

Vadgesztenye tablettától lett vesekövem?

Figyelt kérdés

Vadgesztenye étrend kiegészítő tablettát szedtem (c vitamin és vörösbor kivonat is van benne). A kezdődő visszereim miatt szedtem, és arra jó hatással volt. Viszont rá néhány hónapra vesekövem lett. Ez a készítmény minden gyógyszertárban kapható, tehát nem illegális dolog.

Az interneten annyi mindent lehet olvasni, hogy étrend kiegészítők is okozhatnak vesekövet..stb. Elbizonytalanodtam. Kíváncsi vagyok a véleményetekre!!


Összetevői: tömegnövelő szer(mikrokristályos cellulóz, kálcium-hidrogén-foszfát-anhidrát, hidroxi-propil-metil-cellulóz), vadgesztenye kivonat 200 mg/tabletta, vörösbor kivonat 100 mg/tabletta, L-aszkorbinsav 80 mg/tabletta, csomósodást gátló (magnéziumsztearát, kolloid szilicium-dioxid, talkum), stabilizátor (polietilénglikol), színezék (titándioxid, vas-oxid sárga, vas-oxid barna). A tabletta bruttó súlya 950 mg.


2015. szept. 12. 15:00
 1/1 anonim válasza:
Ha az azt okozna akkor nem lenne legális. Ahoz hogy az legyen elöbb letesztelik. De gyanus ez nekem, szerintem NE szedd tovább, lehet hogy ez olyan mist az allergiás reakció, lehet hogy a te szervezeted rosszul reagál rá
2015. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!