Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hónapja halt meg édesanyám...

Két hónapja halt meg édesanyám ot voltam minden perben és nem tudom magam túltenni rajta együtt éltünk mit tegyek gyógyszert is szedek. Mennyi iddő mulva fog ez enyhülni? Kérem aki tud segitsen

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Részvétem. 2 hónap nagyon rövid idő ahhoz, hogy túl tedd magad, nagyon nehéz időszak előtt állsz, de muszáj erősnek lenned, édesanyád is ezt szeretné hidd el. Pokoli fájdalom elveszíteni valakit, aki fontos nekünk, de el kell tudni engedni, neki a földi életben úgy látszik, ez volt a nagy feladata, hogy neked életet adott és felnevelt, most máshol van már dolga. A te dolgod pedig az, hogy erős legyél és mutasd meg neki, hogy boldogan fogsz élni és úgy, hogy ő nagyon büszke legyen rád. Ahogy telnek a hónapok, enyhülni fog a fájdalmad, lesznek könnyebb és nehezebb időszakok, főként karácsony, születésnapok, amikor ismét rádzuhan a hiánya, de ő benned él tovább, az ő vére vagy és menned kell tovább a saját utadon. Sok szerencsét kívánok hozzá és erőt.
2015. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részvétem. Nem véletlenül van a "gyászév" kifejezés,átlagosan 1 év, mire fel tudja valahogy dolgozni az ember a közeli hozzátartozó halálát.
2015. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kesdves kérdező! szeretnék beszélgetni veled. Nem tudom privát levelet írni, mert törölted magad. Ha újra regisztrálnál, írj nekem. Hasonló helyzetben vagyok:(
2015. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!