Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum mellett durva...

Antibiotikum mellett durva hányás-hasmenés: abbahagyjam a szedést?

Figyelt kérdés
Eddig 3db-ot vettem be a 14 db gyógyszerből, mióta szedem görcsöl a hasam, nem tudok semmit enni, mert mindent kihányok, és folyamatosan vizes hasmenésem van. Abbahagyhatom a szedését? Ma még nem vettem be egyet sem... Megpróbálok beszélni az orvossal, de szerintem erre már csak az injekció lesz jó, mert annyira kikészült a gyomrom, hogy másik tabletta csak rontana a helyzeten :(

2016. jan. 6. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél be többet.Még akkor sem ,ha az antibiotikumot végig kell,hogy szedd.

Menj el a dokihoz és meg mondja mit csinálj.

2016. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 flora08 ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. A tünetek alapán ez inkább vírusnak tűnik. Én a háziorvoshoz mennék előbb. Jobbulást kívánok! :)
2016. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 flora08 ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az szerettem volna írni, hogy minél előbb menj háziorvoshoz.
2016. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Hát hétfő óta szedem az Augmentint, azóta van ez nálam :( Ma már be se vettem a gyógyszert, biztos, hogy ezzel nem csinálok túl jót, de a gyomrom már teljesen kész van, a gyógyszert be se tudnám venni
2016. jan. 6. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Sürgősen beszélj a háziorvossal.
2016. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma este rendel, nem tudom le tudok-e menni hozzá, anélkül, hogy összeesnék :( Holnapig ráér, vagy semmiképp ne húzzam addig?
2016. jan. 6. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Ki kell jöjjön a háziorvos,ha nem tudsz el menni hozzá.

Hívd fel telón és beszélj vele.

2016. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyenkor már nem jön ki :( Délutáni rendelésnél 10 óráig kell telefonálni, hogy kijöjjön a doki, ha délelőtt rendel, akkor 12-ig van ott a rendelőben, addig lehet neki telefonálni, utána már nem... :/
2016. jan. 6. 15:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Rendelési időben is felhívhatod, legalább mondd el neki a problémát.
2016. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálok lemenni hozzá, remélem nem ájulok el a rendelőben... Telefonon hiába beszélnék vele, ha felír másik gyógyszert nem tudom megszerezni a receptet, ha nem megyek le...
2016. jan. 6. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!