Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb egy honapja mind faj a...

Kb egy honapja mind faj a mellkasom, nem is inkabb hogy faj hanem kellemetlen erzes a szivem korul! Elege stresszes, ideges tipus vagyok. Csinaltam egy EKG is, de felek hogy nem jok az eredmenyek. Nyugtasatok meg, ugye minden rendben van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


27F


2016. jan. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Folyamatosan tűnik, tehát nincsenek benne ingadozások ahogy látom. De mivel nem vagyok orvos, ezért erre nem tudok megfelelő választ adni és butaságot sem szeretnék írni. Orvos válaszát itt nem fogod megkapni esetleg WebBetegen vagy hasonló Orvos Válaszol oldalakon próbálkozhatsz hátha. (Más sem fogja ezt így meg mondani aki nem szakértő itt).


Viszont. Ha már EKG-t csináltatták akkor orvos látott téged nem? Orvos látta a papírokat? Ha igen és nem mondott rá semmit akkor meg nyugodhatsz, mert nincs problémád. Ha nem. Akkor szimplán vidd be a háziorvosodhoz és ő is meg tudja mondani. (Ez lenne a legjobb megoldás és valószínűleg meg is nyugodnál tőle).


Szerintem amiatt is stresszes és ideges vagy, hogy most ez jó vagy sem és ez is rárak egy lapáttal. Tudom milyen érzés amikor lehet azt hiszed van valami bajod de be is próbálod magadnak mesélni akkor rosszabb is lesz.


Szerintem a mellkasnál a fájdalom csak az idegesség és a stressz miatt van. De ha nagyon aggódsz tényleg akkor kardiológushoz menj! Kérj beutalót háziorvosodtól vagy menj magán rendelésre oda csak időpont kell.

2016. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem latta orvos, de megnezetettem.
2016. jan. 18. 18:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Masnak mi lenne a velemenye???
2016. jan. 18. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!