Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnak az anorexiások...

Hogyan tudnak az anorexiások ennyire lefogyni?

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 1. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem esznek szinte semmit egész nap, sokat mozognak, vizet is alig isznak. logikus, nem? (anno. én is az voltam)
2016. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. De a családtagok nem tesznek semmit?
2016. ápr. 1. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Normalis esetben probalnak, csak az nem mindig egyszerű.
2016. ápr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem pszichológushoz küldtek, de nem használt. egy valami tudott segíteni , lehet furcsa.. de megnéztem a moziban a 300 című filmet, amikor vetítették és utána úgy akartam kinézni, mint azok a férfiak. elkezdtem edzeni és rendesen étkezni. kb. egy hónap alatt feljött 10 kiló, utána a következő pár hónapban még 10. de a mentális kihatásai a mai napig bennem vannak és jelenleg is problémáim vannak miatta néha. fejben is össze töri az embert ez az állapot. apám mindig mondta, hogy a szervezetem meg fogja bosszulni, amit teszek vele, de nem érdekelt. hullott a hajam, folyton sápadt voltam, este 7-kor már aludtam stb. és ettől csak durvább dolgok is voltak
2016. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sikerült rendbe jönnöd :)

Köszönöm a válaszod

2016. ápr. 4. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!