Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérem írjatok! Vannak itt...

Kérem írjatok! Vannak itt olyanok (vagy hozzátartozók) akik átestek már bakteriális agyhártyagyulladáson?

Figyelt kérdés

39 éves páromat 19-én bakteriális agyhártyagyulladással diagnosztizálták. (Előtte háromszor küldték haza az ügyeletről)


A gyulladás miatt mélyaltatásban tartották. Kapott egy kamrai draint, hogy a nyomást csökkentsék a fejében. Közben volt a gerincén egy tályogműtét, kitisztították a tályogot, mert lehetséges oknak tartották. A gerincvelői folyadék szépen tisztult, az antibiotikum terápia hatott. Két napja nem kapja az altatókat. Jelenleg erősebb hangokra reagál csak, szemkontaktust nem tudunk létesíteni vele. Kinyitja a szemét rázogatásra, fájdalomingerre. Az orvosok szerint kómában van. Van kiút?



2016. ápr. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van valami fejlemény?

sok kitartást kivánok

2016. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos éber kóma (vegetatív) szerű állapotban van egyelőre. Tekintget, de nem lehet vele kapcsolatot teremteni, nem csinál semmit a kérésünkre. :(
2016. ápr. 28. 20:21
 3/10 ElekTamás88 válasza:
100%

Nekem volt olyan ismerősöm akinél agyhártya gyulladás volt. Teljesen rendbe jött.

Sok sikert, kitartást és jó egészséget neked és a párodnak!

2016. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük.
2016. máj. 8. 00:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Figyelemmel követem a kérdésed, nagyon drukkolok nektek. Van valami javulás?
2016. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia, köszönjük kérdésed... Néhány kézszorítást már kaptunk kérésre, illetve szemeztünk is. Orvos szerint ez már nem kóma, hanem amolyan "csökkentett tudatállapot". A vizsgálatok azt mutatják, hogy javulgat. Az EEG-je is javult. Nemsokára gyomorszondát kap. Nagyon kevés reakciót kapunk tőle, egyelőre.
2016. máj. 17. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
köszönöm, hogy válaszoltál, nagyon szorítok értetek
2016. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, minden pozitív energia jól jön. Megcsinálja, túl lesz rajta.
2016. máj. 17. 23:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, 7-es válaszoló vagyok. Na, hogy vagytok? Bízom benne, hogy már otthon vagytok.
2016. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Most talaltam meg a kerdesed, mivel a temaban kutakodom. Ket pici gyerekemnek szeretnem beadatni az oltast a B tipusra (a C-re mar oltva vannak)


Hogy van a Parod? Javult az allapota?

Gondolom o nem volt beoltva, ugye?


Koszonom ha valaszolsz!

Minden jot kivanok!

2016. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!