Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Hogy dolgozzam fel?

Mit tegyek? Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. 8 hónappal ezelőtt csomót tapintottam a mellemnél és érzékeny volt de azt gondoltam elmúllik majd idővel... kezdtem magam rosszul érezni gyenge voltam tánc edzésre is képtelen voltam elmenni így hát elmentünk anyummal dokihoz.  Megvizsgált a körzeti orvosunk és elküldött vizsgálatokra meg más orvosokhoz vért vettek vizeletet stb... rettentő rosszak lettek az értékeim és rosszindulatú daganat gyanúm volt... elmentünk MRI vizsgálatra és kiderült utána, hogy mellrákom van és nem lehet műteni mert olyan helyen van. Azóta jártam kemoterápiára sok egységet kellet felvennem nem segített utána sugaraztak és kemóztak ma voltam a Országos Onkológiai Intézetben hogy javult e az állapotom hát sajnos nem. Az AFP-is egyre magasabb. A dokim is megkönyezett ma és mondta hogy be kell majd feküdnöm mert egyre roszabb lesz az állapotom és alig lesz erőm. Amikor kettesbe voltam a dokival meg kerdeztem tőle hogy nem lehet megmenteni? Meg fogok halni? Erre azt válaszolta hogy megprobál még valamit kitalálni de sajnos semmi biztatót nem tud mondani és hogy Isten kezében vagyok. Nagyon ki vagyok.... a családom romokba hever miattam és most mi lesz? 19 évesen meghalok? Ez egy vicc én terveztem a jövőmet boldog családot akartam tovább szerettem volna tanulni.. álmaim voltak.. kemo meg sugár előtt a meggyógyulásom esélye már akkor pocsék 60% volt mert valami nagyon rossz indulatu daganatom van és húztam is kicsit az időt nem mentem el rögtön dokihoz... most hány % lehet bele se merek gondolni! Én alapból egy pozitív csajszi vagyok de ha a orvos azt mondja Isten segíthet rajtam akkor így mit csináljak? Meg fogok őrülni:(
2016. ápr. 22. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálatos ami történt, nem szabad feladni. Az a baj, hogy a kemo és sugár kezelés gyengíti az immunrendszered, pedig épp erősíteni kellene, hogy le tudja küzdeni a daganatot. Én javasolnám, hogy keress fel olyan orvost, aki alternatív gyógymódokkal tud segíteni. Addig is javaslom, szedj magas tartalmú C vitamint és egészséges ételeket, légy erős, kitartó, hogy meg tudsz gyógyulni.
2016. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Szia rossz volt ezt olvasni magyon,hogy,ilyen,fiatalon,ez a bajod.a magas tartalmu,c vitamin jo otlet .mindig gondolj arra,hogy meggyogyulsz tuzd ki a tovabbi terveid magad ele.,ne hagyd el magad. Hallotam sok esetett akit megtudtak menteni.,en oszinten szurkolok hogy meggyogyulj!!!!
2016. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Én olvastam hogy a cukor es a szénhidrat eteti a rákot, azokat mindenkepp mellozd. És minimum minden nap 5000 mg c vitamint vegyel be. És olvasd el vagy nézd meg a Titok cimu filmet/konyvet. Ne legy

stresszes, nagyon fontos..sajnallak :( én nagyom szoritok érted :/ :)

2016. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2016. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
A legfontosabb, hogy ne add fel! Higgy magadban, látod, mennyi ember szorít érted! Nem tudok sokmindent a rákról, de erősítsd az immunrendszered és magadat fejben és lélekben, és majd én imádkozok érted.
2016. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írogattok nekem aranyosak vagytok nagyon!!! Sajnos azóta csak rosszabul vagyok már bent fekszem a kórházban haza se mehetek mert úgy le van gyengülve a szervezetem és az immunrendszerem na meg én is. Alig van erőm egy palack vizet felemelni... családom is csak ilyen maszkal jöhetnek be nehogy elkapjak valami bacit.. elvileg a vesém is kezdi felmondani a szolgálatott csupa jó hír:) Nem tudom mennyi időm van hátra de remélem a nyarat még megélem mert akkor van a szülinapom! Utolsó kommentelő cuki vagy meg köszönöm, hogy imátkozol/imátkoztok értem meg biztatok, hogy higyek magamba és legyek erős.... hát minden hittem elszált semmi reményem nincs nem hiszek semmibe... nem fogom magam becsapni a reménykedésemmel :) remélem majd még írok ilyen kis "helyzetjelentést" Puszi!
2016. máj. 18. 18:11
 7/9 anonim válasza:
Kérdező, velem beszéltél Anotalkon, de nem enged ide üzit írni a rendszer.
2016. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bella131313 válasza:
Na, hogy vagy?? Remélem jobban:""((
2016. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Sajnos a kérdező elhunyt augusztus 20.án!:( Nyugodj békében Bius Angyal voltál a földön az égben is az leszel!
2016. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!