Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Többször keltem már arra...

Többször keltem már arra éjjel vagy hajnalban, hogy nem tudom kinyújtani a térdem. Miért?

Figyelt kérdés
Az oldalamon feküdtem. És arra keltem, hogy rettenetes fájdalmat éreztem a térdemben. A lábam be volt hajlítva. Megpróbáltam kinyújtani, de el sem tudom mondani mennyire fájt. Nagy nehezen a hátamra fordultam, de még akkor is csak úgy tudtam tovább feküdni, hogy fel volt húzva a lábam. Mikor ismét megpróbáltam kinyújtani, úgy éreztem, mintha el akarna törni, vagy egy hatalmasat akarna roppanni. De akár menyire is erőltettem nem tudtam kinyújtani. A fájdalom egyre rosszabb lett. Még felülni sem tudtam. De nem látszott rajta semmi furcsa. Még csak be sem volt dagadva. Majd tanácstalanul elkezdtem nyomkodni, maszírozni kicsit. Ettől jobb lett. Reggelre szinte teljesen elmúlt a fájdalom, de éjjelente gyakran visszatér. Nagyon rossz erre kelni. Rákerestem a neten is, de semmi hasonlót nem találtam. Az orvostól pedig félek. Sportoló vagyok, és nem szeretném kihagyni a szezon végét. És még csak azt sem lehet mondani, hogy túlterhelem a térdem. Tudnátok segíteni?
2016. máj. 22. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Márpedig nézesd meg orvossal, mert valamilyen térdízületi gond lehet.
2016. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm hasonló panaszokkal fordult orvoshoz és azt mondták, hogy semmi baja nincs. És szegény azóta is szenved. Pedig ő 1 héten max 2x ha elmegy futni. Nem terheli meg ő sem és ő sem túlsúlyos.
2016. máj. 23. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportolás és futás is kihozhat térdízületi problémákat, reumatológushoz, vagy orthopédushoz kellene menni.
2016. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!