Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat lehet ez? Bal...

Agydaganat lehet ez? Bal oldali fejfájás.

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hete minden nap fáj a fejem(nem egyfolytában, van amikor jobban, van amikor elmúlik) a bal oldalon főleg, fent és a tarkó tájékán, hátul. Sosem voltam fejfájós. Főleg sajgó, nyomó. Hányinger meg ilyesmi nincs, lázam sem, mikor hirtelen felkelek, akkor szoktam megszédülni egy pillanatra, nem tudom, hogy ez mennyire normális. Vagy agyhártyagyulladás? Bár az ellen kaptam oltást kiskoromban. Mi lehet ez? 22 éves vagyok egyébként.
2016. máj. 25. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ebben az őrült időjárásban lehet, hogy a frontot érzed, annyira erősek, hogy még az ellenállóbbakat is megviseli mostanában! Talán a vérnyomásod is ingadozik. A tumornak komplexebb tünetei vannak, persze ha aggódsz, elmehetsz orvoshoz.
2016. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Két dolgot szeretnék megjegyezni. Egyik: magas vérnyomásom van és extrasystolem, utóbbira szedek Concor t. A másik, hogy fejfájásra sosem veszek be gyógyszert, eléggé ellenzem ezeket a gyógyszeres megoldásokat.
2016. máj. 25. 18:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Magas vernyomastol is fajhat, de amugy nekem is folyamat faj ket hete... idojarasra tippelnek.
2016. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha magas a vérnyomásod, miért csodálkozol? Csak mert a magas vérnyomás okoz tipikusan ilyen fejfájást. Nem ártana visszamenni kontrollra, mert amit egyszer felírnak, az nem biztos, hogy örökre jó lesz. Mellesleg ha esetleg migréned is van, akkor arra ilyen esetekben gyógyszer, vagy addig fog fájni, amíg el nem ájulsz. Tapasztalat.
2016. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok migrénes, ez tényleg most jött ki 1,5 hete.
2016. máj. 25. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is a front okozhatja, én a tavalyi nyarat szenvedtem végig (érdekes módon nekem is a taroó körül) mindennapos, iszonyatos fejfájással, amikor ingadozott az időjárás.

Ha nem szűnik meg, akkor mindenképpen menj orvoshoz. Valószínűleg megkérnek, hogy csukott szemmel járj egyenesen, vagy szintén csukott szemmel tedd a két mutatóujjadat felváltva az orrodra; a sarkadat a térdedre.

2016. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Méred naponta vérnyomásod? Meg kellene mérni olyankor, amikor fáj a fejed, hogy magas, vagy inkább leesik ilyenkor.
2016. máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, naponta nem szoktam mérni. Mikor fájt, akkor rámértünk egyszer, 134 valamennyi volt, nem emlékszem, de nálam ez a megszokott, ennél csak magasabb szokott lenni.
2016. máj. 26. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:
A te korodban ez magas, lehet más gyógyszer kellene, beszéld meg a háziorvosoddal a fejfájásod.
2016. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De vérnyomásra nem szedek, csak az extrakra, pont amiatt, mert a háziorvos mondta, hogy ezzel még nem kell foglalkozni, vérvételen voltam, nincs azzal sem gond, csak ilyen beállítottságú vagyok + magától a vérnyomásméréstől és az orvosoktól is felmegy.
2016. máj. 26. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!