Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy a melegeknél...

Miért van az hogy a melegeknél sokkal több az egészségügyi kockázat?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam nemi vizsgálaton a barátnőm miatt, és ott is kérdezték, hogy nem vagyok-e homoszexuális, amire azt mondta az orvos hogy döntő többségben ott van AIDS meg HIV.


Máshol is láttam már ezt, meg ilyenek, de igazából nem értem hogy ez hogy lehetséges? Igazából csak érdekel.


Mármint férfi - nő => kis rizikó. nő - nő => kis rizikó férfi - férfi => nagy rizikó. Ez csak úgy magától kialakul?!


Mármint amikor valaki megszületik még érintetlen, aztán mondjuk homoszexuális lesz, összejön egy vele egykorúval aki szintén érintetlen és akkor ott egy AIDS?! Vagy ennek mi az alapja? Hogy a homoszexuálisok jelentős része fűvel-fával szexel?


2016. júl. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert anális közösülés során könnyű sérülést szerezni/okozni, mert egyértelműen nem erre van kitalálva a végbél. Sérülés útján meg könnyű elkapni. De bármilyen más fertőzést is.
2016. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De itt már feltételezzük hogy a másik nemi beteg, ami ugyanúgy az lehet egy férfi és nő között is. Vagyis ilyen részből ez egyáltalán nem válasz a kérdésre.


Elvégre van két férfi, az egyik nővel a másik férfival szexel, a nővel szexelősnél nincs "kockázat" a férfival szexelősnél meg van. Ennek mi az oka, ez volt a kérdés.

2016. júl. 1. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: mivel homoszexuális kapcsolatban nem lehet terhes az ember és nem is ejtheti a másikat teherbe, könnyedebben állnak az óvszerhasználathoz is. Azaz nem használják. Szimpla felelőtlenség, sokszor alkohol és drogok befolyása alatt.
2016. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is az a gond, hogy fűvel fával, hanem az, hogy az üvöltő 18+ évig tartó kórságot nem okozza a meleg szex.

Ezalatt a gyerekre gondolok. Heterók leginkább amiatt húznak gumit, hogy elkerüljék a gyereket. Tapasztalataim alapján az esetleges betegség veszélye eltörpül a gyerek mellett a pasik szemében.


Plusz a végbél nem szexre lett elsődlegesen kitalálva.

Ha nem megfelelő a síkosítás akkor könnyen okozhat a behatoló pénisz mikroszkopikus sérüléseket amin keresztül a fertőzés a testnedvekkel bejut a véráramba.


Ha két szűrésen átesett, negatív eredményt kapott meleg védekezés nélkül szexel ott nem fog varázsütésre megjelenni a HIV amennyiben monogám kapcsolatban élnek.

2016. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!