Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi puffadás és görcsök! Mit...

Hasi puffadás és görcsök! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Kellemetlen hasi puffadással és görcsökkel küzdök hónapok óta! Mitől lehet ez? Mit tehetnék ellene? Táplálkozástól független, ma sem ettem még egy falatot sem, de már olyan vagyok, mint egy lufi és görcsöl is!
2016. júl. 24. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

ma sem ettem még egy falatot sem

a táplálkozástól és annak HIÁNYÁTÓL nem független!

Főzz üres sós rizst ma és egyél. A főtt mindig könnyebb, mint a sült (és sajnos ez a kenyérre is vonatkozik)

Meg kell figyelni, mi az ami árt.

Volt mostanában antibiotikumos kezelés? mert lehet hogy tönkre vágta a bélflórát és akkor azt helyre kell állítani.

2016. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Március óta folyamatosan antibiotikumot kell szednem más egészségügyi probléma miatt. Normaflore-t iszom mellette. Már szinte semmi nincs, amitől ne lennék rosszul, ezért sem eszek inkább semmit, mert akkor csak rosszabb! De ez a puffadás és görcsök már az antibiotikumos kezelés előtt is fennálltak, úgyhogy nem az a hibás...
2016. júl. 24. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:

pedig, de.

Rizst egyél - és próbáld meg pár napig a diétát: csak főtt rizs, és 1-1 reszelt héj nélküli alma a rizs közt

Mit iszol? fekete tea árt a bélflórának!! - igyál reggel zöld teát

2016. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A normaflore nem valami jó probiotikum. Mikor én szedtem antibiotikumot azt megakadályozta, hogy a gyomrom kikészüljön, de ugyanúgy hasmenésem volt mellette.
2016. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy miért szedsz ilyen régóta antibiotikumot? Nagyon káros dolog.
2016. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy káros az antibiotikum, de sajnos orvosok utasítására kell szednem egy hosszan tartó betegség miatt, nem jókedvemben szedem 😩

Amúgy csak mentes ásványvizet iszok, SOKAT! Teát abszolút nem, semmilyet! Egészségesen táplálkozom, csak teljes kiőrlésű kenyeret eszem, csak barna rizst, semmi fűszeres...van több betegségem is, de ezeket nem részletezném, mert hosszú...A lényeg, hogy csak egészséges kajákat eszem, sok vizet iszok, stb. De most megyek egy alaposabb kivizsgálásra, ott majd megmondják a tutit!

Köszönöm a segítőkész válaszokat, aranyosak vagytok!

A Normaflore-ral kacsolatos infó igazán hasznos volt, azt akkor megpróbálom lecserélni másik probiotikumra! Köszönöm még egyszer Mindenkinek!!!

2016. júl. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!