Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megterhelés után izomláz,...

Kupakmakika kérdése:

Megterhelés után izomláz, ezzel együtt egy napon belül levertség, gyengeség mandula gyulladás és le is betegedtem?

Figyelt kérdés
legyen az edzés vagy csak egy keményebb melós nap, ha megterhelem valamely izmom, nem csak sima izomlás lesz mint kisebb koromban (24 vagyok) hanem hideg fájó érzet és nagyon levert leszek, rosszul érzem magam továbbá kimerültség lesz úrrá rajtam, kis koromban ha így megterheltem magam semmi hasonló nem történt, ma már viszont elkell felejtenem az edzést pedig nagyon szeretnék... valakinek van ötlete hogy lehetne ezt orvosolni vagy mitől lett ilyen?

2016. júl. 26. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán lassítanod kellene. Kezd elejétől és csak fokozatosan haladj az edzéssel, bár mi is legyen az. Azonkívül, fontos pótolni az elégetett energiát, talán ez lehet a levertség oka is. Az izmoknak, elengedhetetlen a magnézium, nem ártana beszerezni + B6 vitamin, ami az idegrendszert erősíti.

Ha mindezekkel, együtt mandula gyulladás is van, az nagyon kellemetlen, volt már részem belőle. Viszont a mandulával orvoshoz kell fordulni, akár antibiotikumos kezelésre is szorulhat. És még valami, amíg beteg a mandulád, hagyd ki az edzéseket.

Gyógyulást!

2016. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!