Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv.! Ma reggel arra keltem,...

Üdv.! Ma reggel arra keltem, hogy iszonyatosan fáj a hasam és rettentően hányingerem van. Azóta már 6-szor hánytam. Már menni is alig tudok, annyira rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Mi lehet a bajom? 14/L

Kérlek, most kíméljetek a poénokkal. Ja és az utóbbi 2 alkalommal már szinte semmi nem jött ki, de borzasztó érzés, ahogy erőlteti a gyomromat. Vettem be B6 vitamint és normaflore-t, de azonnal kihánytam. Enni, inni nem tudok. :(


2016. júl. 29. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Menj vele orvoshoz, sürgősen. Senki nem tud távdiagnózist adni, ha mázlis van, csak egy alapos gyomorrontás, de szalmonellától kezdve vakbélgyulladásig bármi lehet. Ha nem marad meg benned folyadék, infúziót kell kapnod, különben kiszárad a szervezeted, főleg ebben a melegben.
2016. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Mindenkinek máshogy reagál a szervezete arra,h még fog jönni.Nekem is kb ezek,csak nekem hanyingerem van és ne hanyok

De ha már megjött és nem ez lesz az első akkor lehet benyaltál vmi virust

2016. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Anyukám már elindult haza a munkából. Egyébként azt elfelejtettem oda írni, hogy semmi olyasmit nem ettem, amitől rosszul lehetnék.
2016. júl. 29. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy most etted, a szalmonellának és más baktérium okozta fertőzéseknek is lehet pár napos lappangási ideje.
2016. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyári járvány, bakteriális, vírusos, mindegy, én is túlestem rajta, a háziorvosom is mondta, hogy most dömpingszerűen jön ilyen panaszokkal mindenki, kollégák között is kiesek néhányan. Pár nap alatt átmegy rajtad, inni próbálj apránként, ki ne száradj. Az evést ne erőltesd, diétázz. És pihenj sokat.
2016. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azert leirom, hatha valakinek ugyanezek lesznek a tunetei, akkor forduljon orvoshoz. Eloszor elmentunk az ugyeletre fel egy fele, de az csak 4kor nyitott volna, ezert elmentunk a haziorvoshoz, aki viszont csak 3kor ert volna be, de a nover bent volt igy miutan fertotlenitett beengedett minket, hogy addig fekudjek le, pihenjek. Latta hogy nagyon rosszul vagyok igy beadott egy hanyinger csillapito injekciot (mert ugye a gyogyszer nem maradt meg), majd ismet hanytam(nyolcadjara) aztan vegul beert a doktorno. Egybol engem hivtak be es megvizsgalt es azt mondta hogy vakbelgyulladas gyanusak a tuneteim, igy adott egy surgos beutalot a korhazba. Amint megerkeztunk egybol megvizsgaltak es ott is hanytam, majd vettek vert es elkuldtek ultrahangra. Miutan vegeztunk be kellett fekudnom, azota infuzion vagyok (tegnap fel negy) es kaptam ket fajdalomcsillapitot a hasamra, de enni-inni egy falatot-kortyot sem szabad. Nem tudni mi bajom es hogy meddig maradok bent.
2016. júl. 30. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2017. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!