Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kulfoldon tartozkodom szoval...

Fjjj kérdése:

Kulfoldon tartozkodom szoval dokihoz eljutnom lehetetlen. Eros fajdalom belegzeskor jobb oladlon a bordaknal ill. mellkhasnal. Eros alhasi gyorcsok. Enyhe laz. Kohoges. Otlet mire kezeljem magam?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy? Én voltam dokinál külföldön. Finnországban szemorvosnál nyaraláskor (kötőhártyagyulladásom lett a klímától. Még fizetni sem kellett, csak a gyógyszerért. ); Olaszországban torok orvosnál. Nekem felírták Finnországban simán, úgy hogy semmilyen finn papírom nem volt.


Tüdőgyulladás vagy mellkasgyulladás lehet? Ezt doki nélkül nem fogod tudni kezelni, mert ha gyógyszer kell nem fogják kiadni a patikában.

2016. aug. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Németországba
2016. aug. 13. 02:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha köhögsz és erős fájdalmad van belégzéskor, akkor tüdőgyulladás is lehet, ezzel feltétlen orvoshoz kell menned.
2016. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!