Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A munkahelyem miatt lettem...

A munkahelyem miatt lettem idegbeteg?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben az összes régi kollégám elment a munkahelyünkről, csak én maradtam. Ezért rám maradt az újak betanítása és engem cseszett le a főnök ha valami gond volt, hiszen én voltam a "régi dolgozó". Még szabadságom alatt is hívogatott, ajánlott leveleket küldözgetett. Az utóbbi időben azt vettem észre hogy minden apróságon egyszerre felidegesítem magam (pl.ha késik a busz...), nagyon türelmetlen vagyok és annyira padlón van az immunrendszerem hogy elkapok mindent. Felmondtam, 1 hete itthon vagyok. De még most is borzasztó ideges leszek ha pl. ajánlott levelem jön, vagy a munkaügyi központ keresi rajtam a munkahelyem papírjait, amiket még természetesen nem kaptam meg. Mennyi idő kell ahhoz hogy újra "normális" legyek? Remélem nem naradok ilyen idegbeteg.
2016. aug. 24. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy amint találsz magadnak új munkát, és az számodra nem okoz az átlagosnál nagyobb megterhelést, megnyugszol. Addig is, amíg nincs munkád, élvezd az életet, csinálj olyan dolgokat, amiket időhiány miatt nem tudtál. :)
2016. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sajtát tapasztalatom alapján azt mondom hogy igen, a sok zaklatás készített ki. Például az a megalázó helyzet hogy a főnök még a szabadságod alatt is azt csinált veled amit akart, nem lehettél a magad ura.

Engem is ki szoktak készíteni a munkahelyek, még a látszólag nyugisnak tűnő állások is. Ezért már nagyon régen azzal az elhatározással mondtam fel hogy soha többé nem dolgozom idegen helyen. Még választhattam is, falun a szülői háztáji gazdaság vagy városon két saját fejlesztésű elektronikai termék gyártása, mindkettő otthoni tevékenység. És maximálisan kiegyensúlyozott lett az életem, magam ura vagyok és ez így is marad. Pontosan nem tudom megmondani hogy mennyi idő alatt regenerálódtam.

2016. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!