Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy és fél hónap alatt fogytam...

Egy és fél hónap alatt fogytam 10 kilót, de szerintetek egészséges ez az étrend amin vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval. Már elég rég óta le szerettem volna fogyni, és mindig belekezdtem újabb és újabb diétákba, de soha nem tartott sokáig, mindig feladtam. Aztán jött ez az ötlet, hogy mi lenne akkor, hogyha sok paradicsomot ennék? Alig hízlal és finom is. Egy kis idő alatt kialakult nálam az a szokás, hogy annak az ételnek amit megszeretnék enni, csak a negyedét, vagy a felét eszem meg, és aztán megeszek egy pár paradicsomot és jól lakok. Reggelim az 1-2 nagy paradicsom, ebédem az fél vagy csak negyed adag, és a többi paradicsom. Vacsora és ebéd között szoktam enni valami rágcsát mondjuk műzlit, vagy egy kis teljes kiőrlésű pirítós kenyeret, hogy vigyek valami szénhidrátot is a szervezetembe, de mégse sokat, majd vacsira eszek szintén paradicsomot. Soha nem éhezem, mindig jól lakok, mégis fogyok, de mégsem drasztikusan, hanem normál tempóban, és persze sportolok is. Nem komoly sportra kell gomdolni csak pl. futás, biciklizés, vagy otthon elvégezhető gyakorlatok mimden 2.-3. nap. A bőröm ugyan olyan mint volt, semmivel sem lett lógósabb vagy ilyesmi. És sokkal egészségesebbnek érzem magam, és minden mozgást igénylő dolog sokkal könnyebben megy. Előre is köszi a válaszokat:)

2016. aug. 25. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó. A paradicsom egészséges, és tényleg nincs benne szinte semmi kalória. Én nem tudnám megenni ekkora mennyiségben, de a helyedben folytatnám :)
2016. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nálam nem probléma, hogy ennyit eszek belőle mindig is szerettem a paradicsomot bármilyen mennyiségben :D Folytatom is, még egy tizest leszeretnék dobni és akkor elégedett leszek magammal, és ha minden úgy megy mint idáig akkor kb. még 2 hónap és meglesz:) Meg azt is észrevettem, hogy sokkal kevesebb kajával eltelítődök, gondolom mert összeszűkült a gyomrom már, és azt az adagot amit megtudtam enni még nyár elején, már csak 3 adagban tudnám megenni, mert rosszul is lennék. Hihetetlen.
2016. aug. 25. 01:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl gyors a fogyás. az ajánlott ütem heti 1 kg. vissza fogod hizni. lassitsd le a tempót, ne alakuljanak ki hiánytünetek a szervezetedben.
2016. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már 20 kilónál tartok és abszolút nem éheztetem magam :)
2016. okt. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!