Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfaztam par napja de ma...

Megfaztam par napja de ma estere jobban kellene hogy legyek. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Faj a torkom,bevagyok rekedve,folyik nagyon az orrom es tusszogok. Iszom a kamilla teat,mezes citromos meleg viz, c-vitamint szedek. Mit tehetnek meg? Talan ha biotron lampaval lampaznam a torkom es az orrom jobb lehet?

2016. aug. 26. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Sós vízzel gargalizálj, ez a legjobb torokfájásra, vagy Phlogosol oldattal, Bioptron lámpánál nekem csak a színterápiás vált be torokgyulladásra, kék szín, de ez sem gyógyít meg 1 nap alatt, azonnal kellett volna hazsnálni.

Ha nagyon náthás vagy, akkor semmitől nem lesz jobb ma estére, annak idő kell míg elmúlik, nincsenek rá csodaszerek. Jobb lenne ha nem mennél el ma este sehová, mert még megfertőzöl másokat is.

2016. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!