Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaja után úgy érzem, mintha...

Kaja után úgy érzem, mintha félreverne a szivem, vagy nem tudom. Lehet annyira emészt a gyomrom, hogy így érzem? Általában amikor ülök és kicsit összevagyok görnyedve akkor érzem.

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon beparázok az a helyzet.. nem tudom megmondani honnan jön az a lüktető érzés de utána mintha egy nagyot verne a szivem, lehet a stressz miatt.
2016. szept. 12. 20:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól bezabálsz, aztán, ha ülő helyzetben, amikor akadályozott a gyomor mozgása és vérbőség jelentkezik a gyomortájékon, akkor csodálkozol, hogy mitől esik le a vérnyomásod és érzed magad az ájulás küszöbén ?
2016. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak pánik, nekem is vannak ilyen dolgaim. Ne merülj el benne, mert csak rosszabb lesz. Hidd el. Figyeld meg, hogy amikor nem foglalkozol velük (tudom hogy nehéz) eltűnnek ezek a dolgok. Na, innen tutira tudhatod hogy csak te generálod. Egy igazi rosszullét nem tűnik el, csak mert sikerül megnyugodni vagy elterelődik a figyelmed.
2016. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzem magam az ájulás küszöbén, bekajálok, még ha keveset is eszek és egy 15-20 percig böfögök, közben érzem ezt a dolgot, de mintha az egész mellkasom beleremegne vagy nem tudom, ráteszem a kezem sehol nem érzem, pedig nem beképzelem.. ja és miútán kiböfögtem magam elmúlik a dolog, de teljesen olyan mintha a szivem lenne..
2016. szept. 12. 20:44
 5/7 anonim válasza:
100%
Gyomorkapu szűkület. Okozhatja cigi,kávé, reflux. Lassabban egyél
2016. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem cigizek nem kávézok. Köszi a válaszokat.
2016. szept. 12. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én orvost ajánlanék ennek a problémádnak a kiderítéséhez. Több minden lehet egyébként. Nekem a szívem nem tökéletes, és én is szoktam evés után hasonlót érezni.
2016. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!