Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógymódok Epilepsziára?

Tomszi 21 kérdése:

Gyógymódok Epilepsziára?

Figyelt kérdés
Valaki tudna komoly válasszal szolgálni, hogy Epilepsziára van valamilyen lehetőség a teljes gyógyulásra?
2016. szept. 13. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ilyenre buzditani, mert lehet nem sulne el tul jol, de en speciel sokkal jobban vagyok miota nem szedek semmit. A napi 3 roham lecsokkent havi 2re.
2016. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

próbáld ki a súlyzós edzést

Mindjárt jönnek a károgók, de sok agyi sérültnél is hatalmas fejlődést értek el tornával.

És aki szerint nem kell koncentrálni, agy-izom kapcsolatot növelni, elég a 0 iq vagy egyenesen butábbá tesz az inkább menjen egy fitnessz terem elé hittéríteni.

2016. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én se akartam mondani, de menj el egy reumatológiára, az alap, hogy pénzért ki van téve a természetgyógyász reklámja, de soha nem fogja egy orvos mondani, hogy edzél , áhhh oldalakat lehetne írni ...
2016. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 13. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek ezt hallgasd meg:


https://www.youtube.com/watch?v=bljmkKRtFN8


Az epilepsziás rohamok valamilyen "rejtélyes" (a tudomány által még fel nem tárt) módon a plexus solarisból indulnak ki, erre van pl. hangterápiás kezelés:


https://www.youtube.com/watch?v=MTSH6ZnpCag


Valamint létezik a ketogén diéta is:


[link]


Ezzel még nincs személyes tapasztalatom.


#2: Gyanítom, te vagy a "súlyzós troll", akivel már párszor összeakadtam, de ezúttal igazad van. Egy csomó idegrendszeri problémának ha nem is oka, de lehetséges összetevője, hogy bizonyos dolgok az agyban "pörögnek", mintegy rövidzárlatosan, anélkül, hogy a testen át meg tudnának nyilvánulni. Ez az alapja a kineziológiának is.

2016. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De nem értem, hogy milyen súlyzósrol beszélsz.
2016. szept. 14. 07:22
 7/9 anonim ***** válasza:

sokat gondolkoztam, hogy válaszoljak-e, mert nem itt élem ki az agressziómat, de most még én nyomjam el magam mert valaki hülyeségeket beszél?

Az első youtube csatornán gyorsan összetalálkoztam megint Tóth Bálint videóival és így inkább önreklámazásnak nevezném a tevékenységét.


Bevallom nem voltam képes végignézni egy videót se, de a kommentek felvidítottak:

"Össze-vissza magyaráz, kapkod a kusza gondolatai között. Tipikus mentális betegség...

John Connor ->Jézus krisztus ->emberiség megmentője? Bárki képes ilyen összefüggéseket találni még a nagyi receptkönyvében is, csak a paranoiás betegek látnak mindenben jelentést...."


A ketogén diéta baromság ahogy van, illetve úgy lehet valóban lefogyni, ha kevesebb szénhidrátot eszünk egy KICSIVEL, de normál súlyú embereknél ez hülyeség, idéznék a linkből:

"A diétát minden beteg esetében az egyéni igényeket és toleranciát szigorúan figyelembe véve kell kialakítani, ezért minden esetben forduljon orvoshoz, dietetikushoz!"

"a test gyakorlatilag éhezne; a fehérjetartalékait használná fel, ami ketoacidózishoz, majd kómához, végül halálhoz vezetne."


A testépítős oldalakon ezek nincsennek kiírva, hogy hárítsák a felelősséget.

Amiket én "trollkodok", azt napi szinten kétszer leírják a fogyókúra, testépítés rovatba, de ezt már a paranoia felülírja biztos ...

Kedves Tóth Bálint, én az ön helyében örülnék, hogy eddig pénzt kapott a hülyeségekért, de a világ változik, javaslom a súlyzós edzést a mezítlabon járás helyett, így ön is végigbírna dolgozni egy gyárban.

2016. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az epilepsziának vannak olyan típusai, amiket ha gyermekkorban diagnosztizálnak, felnőtkorra teljesen elmúlhatnak. Illetve, ha valamilyen szinten mégis megmarad, akkor is teljesen tünetmentessé tehető, gyógyszerek nélkül is. Ha szerencséd van, ebbe a kategóriába tartozol. Amennyiben nem, akkor sem kell elkeseredni, mert a gyógyszeres kezelés is sokat segíthet. Lehet, hogy életed végéig szedned kell majd, de ettől függetlenül teljes életet élhetsz. Ami nagyon fontos, hogy jól válaszd meg a kezelőorvosodat, és ha lehet, ne váltogasd. A közös együttműködés ugyanis a gyógyulás alapja. Ha egy jó szakemberhez kerülsz, akinek megfogadod a tanácsait, akkor biztosan sokat fog javulni az állapotod.:)
2016. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Kannabisz-olaj.
2016. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!