Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg lehet valamivel szüntetni...

Meg lehet valamivel szüntetni az erős izzadást pajzsmirigy túlműködés esetén?

Figyelt kérdés

15 éves koromtól szedem rá a gyógyszert, most 22 vagyok, már 3szor emeltek a szintjén a gyógyszernek. Az orvosom azt mondta, hogy ha ennél többet adna, akkor az már rosszat tenne nekem.

De amióta ez a problémám van egyszerűen állandóan izzadok és rettenetes mennyiségben. Mindegy, hogy kint -10 van és én megyek megfagyni, akkor is egy óriási nagy izzadtságfolt lesz a ruhámon. Már rengetek pólómat ki kellet dobnom, mert teljesen tönkretettem őket, összesen nagy fekete foltok vannak, fekete ruhákon meg nagy foltok. Élénk szinű pólót egyszerűen fel sem vehetek.


Próbáltam már zsályapakolást, de egyáltalán semmit sem segített.

Kiptóbáltam a Solutio Antisudoricát is, de azon kívül, hogy kimarta a hónaljamat, semmi mást sem csinált, még csak minimálisan sem csökkentette az izzadásomat.


Van valakinek hasonló problémája és sikerült tenni ellene valamit?



2016. okt. 7. 07:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tavaly műtöttek túlműködéssel.

Az a "pici" vágás 10 cm hosszú, de nem ijesztegetni akarlak.


Göbös strummám volt, megindult a növekedés, így derült rá fény.

L-Thyroxint valóban alulműködésre adnak.

Én is borzasztóan izzadok gyerekkorom óta, ami azóta sem szűnt meg.

Exodort használok, 3 nap egymás után este fújom, borotválás után hatásosabb.

1-2 hónapig utána nem szükséges semmit használnom.

23/N

2016. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán zavarna egy vágás, még ha több is mint 10 centi. Lehet, hogy éppen határeset vagyok. De a gyógyszeremre rá van írva, hogy lehet túlműködést is kezelni vele. 2 orvos is ugyanazt írta fel úgy, hogy nem is tudtak egymásról, szóval gondolom tudják mit csinálnak.

Köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 11. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!